Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket nem zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket nem zavar, ha a párotok meglát egy meztelen nőt?

Figyelt kérdés
Nem élőben, hanem mondjuk tv-ben, újságban! Nekem nagyon rosszul esik, nagyon fáj! :((( Még akkoris, ha nem szándékosan teszi!
2010. okt. 1. 18:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
"Meglát" Meglátni nem is lehetne szándékosan. Szerintem sokkal fontosabb kérdés lenne, hogy NEKED miért fáj?
2010. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
ha nem túl észrevehetően bámulja, úgy, hogy tátva marad a szája, akkor nem zavar. elvégre nem szándékosan kezdte nézni, csak meglátta...
2010. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Kezeld humorral az esetet! Ha véresen komolyan veszel minden ilyen alkalmat, könnyen megutáltathatod vele magadat.
2010. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
100%
Engem abszolút nem zavar hiszen tudom hogy nem véletlenül van velem és a fiúk általában nagyon sok nőt megbámulnak szóval szerintem ezen ne aggódj ez a fiúknál ilyen mindennapi dolog és ha fent akadsz rajta csak veszekedés lesz belőle előbb vagy utóbb..
2010. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
én csak akkor tudom magamat ilyenkor megnyugatni, ha úgymond visszavágok. akkor megnyugszik a lelkem.
2010. okt. 1. 18:17
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Visszavágsz???
2010. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
igen, úgy, hogy akkor énis megmutatom magamat pl. képen más pasinak. akkor megnyugszik a lelkem...
2010. okt. 1. 18:21
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Meglát = megnéz? Szerintem nem mindegy... mondjuk ha a szomszéd nőt kukkolná, valszeg zavarna. De ha egy filmben meglát egy meztelen nőt, s nem fordítja l a fejét...hát valahogy túlteszem magam rajta. Miért zavarna? Te elfordítod a fejed, ha egy filmben látsz egy meztelen férfit? Ugye, hogy nem...

Ezen aztán kár hisztizni.

2010. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ez... :) Valami baj van az önrétékeléseddel, vagy a kapcsolatoddal, vagy nem tudom, de azt tudom, hogy súlyos a baj. Ha tudná a barátod, mit érezne?
2010. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
ha véletlen meglát tv-ben egy meztelen nőt, akkor kapásból elkapcsoljuk a tv-t, de mivel meglátta és ha épp olyan kedvem van hogy nagyon fáj ez nekem, akkor megmutatom magamat énis más pasinak.
2010. okt. 1. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!