Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meztelen, szexis képek küldése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelen, szexis képek küldése, videón (pl skypevideón) csábítás & önkielégítés már ribancos?

Figyelt kérdés

A barátommal távkapcsolatra kényszerültünk 4 hónapig. Ez nagyon sok idő. Ezek jutottak eszembe, szerintetek örülne neki? Vagy ez közönséges?

Köszi a normális válaszokat.


2011. máj. 18. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel a barátodról van szó szerintem nem az, ha mondjuk ezt különböző emberekkel csinálnád akkor az ribancos lenne, de előtte kérdezd meg hogy mit szólna hozzá(mondjuk a férfiak többsége szerintem örülne a hasonló kezdeményezésnek:)


20/F

2011. máj. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tsz-tag ***** válasza:
nem ribancos...sokkal jobb mintha félrekúrnál
2011. máj. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha egy párkapcsolatba teszi az ember, akkor szerintem nem.

Ha élvezitek, akkor miért ne? Nincs ebbe semmi "ribancos", nyilván azért teszitek, mert nem tudtok egymásé lenni:)

Esetleg előbb beszéld meg vele a dolgot, nehogy dobjon egy hátast, amikor meg lát meztelenül:D:D:D

2011. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki!
2011. máj. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki, ha ilyet csinálna a barátnőm. A szex a hálószobára tartozik. Gondolom te sem szívesen látnád magad később az interneten, ha netán összevesztek, és felhasználja ellened. Mások számítógépén sem olyan nehéz turkálni mostanában. Én konzervatív vagyok ilyen téren.
2011. máj. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az MSN alapból nem rögzít... külön program kell hozzá, hogy felvegye... ha meg a barátja egy köcsög, akkor ennyi!
2011. máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem ribancos, ha a barátoddal csinálod, de azért óvakodj, ki tudja ismered-e eléggé, és nem-e rögzíti az adást vhogy a tudtodon kívűl... Én most tudtam meg, hogy a barátom tett ilyet az exével, videó is megvan... kiakadtam, de az első gondolatom akkoris az volt, hogy "szegény csaj, ha tudná...".
2012. márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!