Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon haragszik rám a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon haragszik rám a barátnőm, hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást,friss kapcsolat, ismerkedő fázis. Nagyon ritkán előfordultak ilyen apróbb problémák.Eddig mindoig túlléptünk rajta de akkor együtt voltunk. Most 3 napig nem lehetek vele, elutazott. Sajnos nem vagyok tökéletes és hibákat vétek. Jellemző rám hogy többször kell valamit nekem elmondani és többször felteszem ugyanezt a kérdést. Más embereket is idegesít ez és tudom hogy ez egy rossz tulajdonságom amin változtatni kell. Megtörtént ez a barátnőmmel is hogy többször tettem fel ugyanazt a kérdést. Nagyon felidegelte magát. Bocsánatot kértem és mondtam hogy meg fogok változni érte mert ő a mindenem. És tudom hogy az a változás csak jóra vezethet. Mindenre haragszik most hiába írom hogy bocsájts meg ,semmi. Megbeszéltük már a dolgot de még mindig haragszik. Hogyan kezeljem a helyzetet? Találkozni nem tudunk még 3 napig. Elutazott. Nagyon jól kijövünk amúgy egymással de amint egy pici probléma van ,sajnos nagyon könnyen felhúzza magát és nehezen engesztelődik ki. Ritkán történik ilyen ,de azt szeretném hogy soha ne történjen
2022. dec. 21. 22:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%

Semmi tekintélyed

Lehet nem is szeret

2022. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De szeret. Minden nap beszélünk minden nap keres és felhív magától. És mondja is hogy szeret
2022. dec. 21. 22:37
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Most erre mit írjak?...

Nem vagyok benne biztos, hogy ő a megfelelő partner.

Nekem is szita az agyam, a COVID óra meg pláne. Barátnőmnek az elején elmondtam, hogy ez van. Nem csinált belőle problémát, és mondta, hogy a COVID óta ő is sok mindent képes elfelejteni. Soha nem volt ebből problémánk, sőt, néha jót nevetünk egymás feledékenységén.

A hozzáálláson múlik minden. Te kifogtál egy rigolyás hölgyikét. Vagy megszokod, hogy ilyen, és beletörődsz, hogy állandóan lesznek összeveszések, vagy hagyod a francba. Ahol már a kapcsolat elején ilyen problémák vannak, ott mi lesz később?

Egyébként meg: komolyan azért rágott be, mert meg mertél valamit többször kérdezni?

2022. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem lehet szeretni aki az agyunkra megy.kulonben nem menne az agyunkra akármilyen hibája van
2022. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De az mindenkinek az agyára menne. Tudom hogy idegesítő ez a viselkedésem
2022. dec. 21. 22:42
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem most hagyjad kicsit. Ne keresd addig, majd az érkezése előtti napon írj neki, hogy alig várod, hogy láthasd. Szerintem addigra lenyugszik.
2022. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Most meg azon hisztizik hogy miert nem irok neki vissza
2022. dec. 21. 22:43
 8/23 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem irok , mert barmit irok mindenre haragos valasz jön.
2022. dec. 21. 22:45
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
Ez a nő egy hárpia, te meg egy papucs vagy. Megérdemlitek egymást.
2022. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

Tudod, ha valaki szeret, akkor mindennel együtt szeret. Olyan meg nincs, hogy valami mindenkinek idegesítő lenne. Lásd a mi (#3.) példánkat.

Mondjuk szerintem a játszmázás, a direkt nem-írás pont, hogy rossz stratégia. Valahol érthető, hogy haragszik, amiért nem írtál. Bár ezt sem kéne túldramatizálnia. De az, hogy nem lehet hozzá szólni, mert mindenért begőzöl? Komolyan, mintha egyik exemről írnál. Még azért is szakítással fenyegetőzött, amiért egyszer "rosszkor" írtam neki. (Játszott, és megzavartam... holott a franc tudta, hogy épp játszik?) Vagy amikor 12 óra munka után nem tudtam vele online maradni egész éjjel. Egyébként tényleg mindenen képes volt marakodni. A végén már félve írtam rá. Aztán vége lett a kapcsolatunknak. Nem bántam, hogy jártunk, mert voltak azért szép élmények is, de utólag már látom, hogy teljesen működésképtelen volt a kapcsolatunk. Értem én, hogy szereted. De egy kapcsolatnak nem arról kéne szólnia, hogy rettegsz a reakciójától. Meg nem is a kétségekről, fájdalomról, és állandó veszekedésről kellene, hogy szóljon, hanem boldogságról, és örömről. Aminek köztetek van, annak semmi értelme...

2022. dec. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!