Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi haragszik akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi haragszik akkor hogyan engesztelitek ki?

Figyelt kérdés
nem tudom mi lett vele.. beszélgettünk és ma közli, hogy nem akar velem többet beszélni mert felesleges.. megkérdeztem tőle, hogy mi változott egy hét alatt? és ő azt mondta, hogy semmi de nem tudja.. most akkor hogy?
2011. szept. 23. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ez szopás
2011. szept. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Addig minek engesztelnéd ki, amíg nem tudod mi baja van?
2011. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ha mi összeveszünk a férjemmel,olyankor békülős szex van.

de rád miért haragszik?

2011. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem hagyd a fenébe! legyen már benned annyi tartás, hogy nem futsz utána! Nehogy már kiakard ezek után engesztelni. Ha valaki akkora barom, hogy nem mondja el, hogy mi az oka a duzzogásnak, azt békén kell hagyni.

Arra véletlenül nem gondoltál, hogy lehet azért ilyen mert ő felsége rád unt és másik csaj van a képben?

2011. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha tanácstalan vagyok,azt teszem ami először eszembe jut, ha nem megyek vele semmire azzal vigasztalódok veszett aki nem is volt az enyém...
2011. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Egy szopás biztos kiengesztelné.
2011. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 napietus ***** válasza:
81%
hát ezek után tudod ki akarná kiengesztelni...b@sszon az ilyen egyedül, majd meglátja, milyen keserves az :D
2011. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
írtam neki üzeneteket és abban kifejtettem, hogy csak barátok vagyunk... és ma írtam neki, hogy beszélünk még? azt mondta, hogy beszélhetünk de felesleges.. utána megkérdeztem, hogy mi változott? és azt mondta, hogy semmi de nem tudja... mivan???
2011. szept. 24. 08:03
 9/13 napietus ***** válasza:
hányszor kell leírni, hogy kattanj le a témáról már, bazki??? azt akarod, hogy ilyen stílusban rázzon le, mert a szép szóból látom nem értesz...
2011. szept. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, Etus milyen agresszivkismalac lettél. Rosz napjaidat éled? :P


A kérdésre válaszolva, amig nem tudja mi a baja, addig mit akarod kiegngesztelni? Az ilyesmi akkor esedékes, ha valamit tettél. De nem tettél. Vagy nem tudsz róla, de a srácnak rosszul eset valami. Ha elmondja, jó, ha nem akkor nőljön fel és ne gyerekeskedjen.

2011. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!