Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éve vagyok együtt a férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve vagyok együtt a férfival, akinek van egy jól menő munkája(külön lakunk)Szinte mindig a munkájával van elfoglalva, ezért nagyon zavar, hogy úgy érzem nem nagyon akar engem a dolgokba beavatni. Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Szerintem egy párkapcsolat alapja, hogy minden impulzust megoszok a másikkal, és így az az érzésem, hogy van egy fal közöttünk. hogy nem vagyunk bizalmi viszonyban, nem vgyok neki fontos. Más hogy viszoyul a párja munkájához?

2022. dec. 22. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, azt hiszi úgyse értesz hozzá, vagy nem akar a munkáról dumálni, mert igyis elég idejét elveszi.


Nekem párom mesél róla magától, de nem ez a fő téma természetesen.

2022. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
A munkájáról nem feltétlenül kel beszélnie, hiszen lehet olyan, amit úgysem értesz vagy akár olyan, ami titkos. Nekem volt ilyen párom. Azt viszont meg lehet osztani, mik történtek vele, pl. milyen interakciók voltak a munkatársakkal, mit ebédelt, milyen napja volt, mittudomén...
2022. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Mennyi idősek vagytok, hogy 4 év után külön éltek?


Mi tudunk beszélni a munkáról, bár nem nagyon szoktunk, leginkább annyit, hogy ki mikor van homeofficeban, írt-e a főnök, vagy ha van valami esemény, pl leépítik a kedvenc kollégát, új főnököt kap, meghosszabítják a szerződést.

2022. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
26 évesek. akkor jo, megnyugtattatok:)
2022. dec. 22. 19:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi gond, de ti nem vagytok párkapcsolatban. Számomra az átjárunk egymáshoz, randizgatunk meg szexelünk az nem egy komoly dolog.


Vszeg ő is így van vele.

2022. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaja, én is ugy kezelem, ahogy ő engem
2022. dec. 27. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!