Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne, ha éjjel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne, ha éjjel nem kísérni haza a párotok? (Kb. 15 perc kerülővel útba esett volna neki.)

Figyelt kérdés
Még csak 1,5 hónapja “hivatalosan” a barátom, és 3 hónapja ismerkedünk. Igazából még sosem volt ilyen szitu, hogy buliból együtt mentünk volna haza éjjel, csak most, és kicsit titkon vártam, hogy hazakísér. Vagy ilyen csak a filmekben meg az álomvilágban van, és túl nagy elvàràs lenne? (Nem egy nagy városban lakunk, szóval abszolút nem veszélyes környék.)

2022. dec. 24. 02:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem ez alap lenne, pláne, ha tényleg 15 perces kerülő. Az én párom szó szerint a város másik végén lakik (Budapestről beszélünk), az első néhány randi után nem kísért haza, nem is szerettem volna. Viszont onnantól, hogy "hivatalosan" is egy pár lettünk, nem volt olyan, hogy ne kísért volna haza - ez neki akkor min. másfél óra pluszt jelentett.
2022. dec. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi. Még annyi azért hozzátartozik, hogy elég részeg volt, szóval lehet, hogy csak amiatt meg sem fordult a fejében. Lehet, hogy inkább nekem kellett volna őt hazatámogatnom
2022. dec. 24. 03:46
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

Engem plane kapcsolat elejen eddig altalaban hazakisertek, vagy neha nem teljesen hazaig, de egy darabig. (Budapest, itt akadnak tavolsagok, de 45 perces kiteroket en sem vartam el, meg nem lakom veszelyes kornyeken es ahova jartunk altalaban, onnan az ejszakai busz majdnem a haz elott all meg, szoval nem kellett soha egyedul se sokat setalgatnom.)

Ha tok reszeg valaki, az meg megint mas, van aki orul, ha elsore hazatalal olyankor😂 Jobb is, ha nem valami idegen kornyekrol kell hazamennie.

2022. dec. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
9%
Nem esne rosszul. Mivel híresen egyenjogúság van , akár te is hazakisérhetted volna. Ja ilyenkor még sincs egyenjogúság.
2022. dec. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Havertol meg sima barátoktol nem esne rosszul de olyantol aki elvileg a barátom vagy szexel is velem, ezt nem várnám.
2022. dec. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%
Nem
2022. dec. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

El lehet gondolkodni azon kérdező, hogy mennyire értékel téged ez a srác…! Először is lerészegedik melletted egy friss párkapcsolatban (tudom ezzel nem vagyok trendi, nem érdekel), másodszor nem vigyáz rád, nem védelmez, nem érez felelősséget irányodba.

Nekem ez biztos nem férne bele, és nem is volt rá példa soha, pedig volt néhány pasas az életemben. Nem csak megdugni kell a másikat….

2022. dec. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ez egy aranyszabály, hogy aki “frissebb” az kíséri haza a másikat :D
2022. dec. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
8-as… egy kifordult, nemek nélküli világban igen.
2022. dec. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Reszegen is haza kellett volna kiserjen.


Alap.

2022. dec. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!