Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet más életritmusúva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet más életritmusúval élni?(éjjel jár haza)

Figyelt kérdés

Ilyen a munkabeosztása.

Állandoan kialvatlan vagyok miatta.

Utálom.



2022. máj. 15. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen.

Keress közös kapcsolódási pontokat.

2022. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából sehogy! Nekem nem menne!
2022. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék. Párom is váltott mert mikor megismerkedtunk 3 műszakos volt.
2022. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 after stroke ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ezt nem velünk beszéled meg,hanem vele.
2022. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég tág idő és nem mindegy milyen beosztásról van szó. Az biztos, hogy sokat kell tervezni és máshogy, mint "normál" esetben. Illetve meg kell érteni egymás életét, türelmesnek lenni.


Attól hogy ő éjjelre ér haza, neked nem kell fent maradnod virrasztani, senki nem kényszerít rá. Ez egy baromság.


Addig maradj ébren, míg másnap kipihent tudsz lenni. Ő alszik ameddig, aztán találkoztok, beszéltek, amikor az idő engedi. Ha 1-2 órára csak, akkor addig, hétvégén meg kitaláltok hosszabb programokat.


Ha nem 3 műszak, hanem állandó éjjel, illetve az egész élete olyan, hogy nem lehet vele számolni, akkor pedig vagy el kell engedni, vagy neki váltani munkahelyet (ha akar).

2022. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi otthon dolgozunk, de en bagoly vagyok, a ferjem pacsirta. Igaz, mi regota vagyunk egyutt, es otthon latjuk egymast. Igy szamunkra a szabadido, privatszfera javara irodik az o reggele, az en ejszakam.
2022. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy külön szoba ha ennyire nem tudsz aludni mert felébredsz mikor ő hazaér.

Más téren egy kis szervezés

2022. máj. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!