Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha a párotok az exe nevén szólítana véletlenül?

Figyelt kérdés
Bianka Farkas baráti társaságban voltunk, épp nagyon magyaráztam valamit ami először le sem esett mikor hallottam ezt a nevet, aztán esett le hogy engem szólított….írtam neki messengeren, mert nagyon kínos lett volna előttük rákérdezni. Kérdezem te komolyan összekevertél az exeddel? Először tagadta….aztán meg jött olyanokkal hogy nem tudja miért, hogy jött, véletlenül hívott így de ne gondoljak semmit ebbe a dologba. Most fordult elő először….kicsivel több mint 2 éve szakítottak, mi másfél éve vagyunk együtt…Megérteném ha az elején lennénk, de így nemtudom hova tenni….
2022. dec. 24. 09:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a névért, egy kommentből másoltam ki, akinek válaszoltam, mert nem volt kedvem mégegyszer leírni😂😂 nem vettem észre, hogy ott maradt a neve akinek válaszoltam
2022. dec. 24. 10:02
 2/15 anonim válasza:
59%
Lehet, hogy mások erre csak legyintenek, de nekem ez nagyon nem tetszene, pláne hogy évekkel ezelőtt szakítottak, meg az is gáz, hogy tagadta :) Minden rendben a kapcsolatotokban alapból?
2022. dec. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem mondanám….
2022. dec. 24. 10:19
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Velem is előfordult. Semmit nem jelent
2022. dec. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
0%
Ha nincs rendben valami, akkor meg kéne beszélni.
2022. dec. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Beszéltük már, de ez nem kapcsolódik a kérdésben említett problémához.
2022. dec. 24. 10:39
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Van jét hasinló nevű kollégám, egy év alatt nem sikerült elsajátítani azt a képességet, hogy ne keverjem a nevüket.


Pedig őket kedvelem legjobban a csapatból.

2022. dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A mi nevünk kicsit sem hasonlít
2022. dec. 24. 11:00
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer véletlenül megtörtént, csak én voltam az összekeverő fél. Egy két éves kapcsolat után jöttem össze a párommal, és habár tartottam háromnegyed év szünetet ezt megelőzően, mégis kicsúszott még a kapcsolatunk elején az exem neve. Megszokásból.

Kínos volt, de nem lett baj belőle, azóta már régóta együtt vagyunk, sosem keverném össze mással. Nekem sértő, és furcsa lenne, ha a kapcsolat ezen pontján bármelyikünknek az exe neve csúszna ki a száján. Miért? Rá gondol? Megcsalt vele? Nem tudom, nem szakítanék instant (mert a mi kapcsolatunk viszont nagyon jó), de azért elbeszélgetnék vele erről.

2022. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nemtudom mit tudnék erről beszélni. Úgy sem fog beismerni semmit, ha esetleg nincs túl rajta vagy ha lenne valami közöttük. Elköltözött hozzám egy másik országba, folyton ezzel jön hogy szerinted oda költöztem volna, ha….?
2022. dec. 24. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!