Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, hogyan reagálnátok rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok rá ha a párotok akivel együtt éltek néha haverozások után véletlenül részegen menne haza hozzátok?

Figyelt kérdés
A kérdés egyértelmű:)

2018. júl. 13. 09:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lehet véletlenül lerészegedni?
2018. júl. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Véletlenül rosszul méri fel az illető hogy hol van a határ:)
2018. júl. 13. 09:19
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer beleférne de rendszert nem akarnék ebből. Főleg, hogy én nem iszok alkoholt. Ha annyira piálni akar, akkor maradjon azoknál éjszaka akikkel bekarmol.
2018. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk többször előfordult. Nekem kellett őt megfürdetnem stb., életem legnagyobb hibája volt hogy vele maradtam. Kiábrándultam belőle, végtelenül csalódtam benne és magamban is, a véletlen lerészegedés annak a jele hogy egyáltalán nem felelősségteljes, leszarja a bnöje érzéseit.. áhh.. na mindegy :D csalódás


Én hülye voltam, még gyereket is szültem neki.. te ne legyél hülye

2018. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%

Hát meg is kaptad a választ, ennél egyértelműbb válasz nem kell, mint amit az egyik nő leírt.

Jobbra ne számíts, idővel ez csak fokozódni fog. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, egy ideig reménykedtem, aztán meguntam...

2018. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nem viselem jól, de megvan rá az okom.

Párom az a fajta részeg, akin nem látszik semmi, amíg fel nem áll, hogy hazainduljon (de tényleg, családdal is volt, hogy iszogattunk kerti partin, ő tűnt a legjózanabbnak, senki nem értette, miért morgok órákon át, hogy nem kéne több...), akkor viszont nagyon gáz lesz. Szédeleg, eltéved, másnap nem emlékszik semmire. Én már ismerem annyira, hogy hol az a bizonyos pont, ő viszont valahogy mindig elfelejti, jajj ne aggódjak, jól van.

A haverjait meg ismerem, kérés nélkül töltenek újra meg újra meg újra... akkor is gond van, ha csak egy sörre ugrik el, vannak csúnya sztorijai.


Szerencsére ritka a dolog, messze nem heti szintű - én trénelem magam, hogy ne boruljak ki folyton rajta (szerencsére nem - vagy ritkán - a hányós részeg, inkább hazaér és eldől, aztán másnap nem emlékszik semmire; csak hát baromi sokat késik a megbeszélthez, szintén haverok miatt...), ő meg legalább akkor igyekszik odafigyelni, ha velem van.

2018. júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%

Én eleve nem jövök össze olyan pasival, aki alkoholt fogyaszt és cigizik. :)


És nincs olyan, hogy "véletlenül". Az ember általában ismeri magát és korlátait. Ha tudja, hogy nem bírja az alkoholt, akkor 1 pohár sör után abbahagyja a piálást, pl.

2018. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

Férfiként írom, hogy ha teszel valamit, de az másoknak nem tetszik, ami ez esetben a lerészegedés, viszont te azt akartad, akkor is vállald fel, egyenesen, ōszintén, mert aki férfi az nem bújik kifogások mögé.


"Véletlenül rosszul méri fel a határt.."


Ez egy felelōsséghárító mentōmomdat.

2018. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
33%
Felejtos. Ha egyszer latok valakit nagyon reszegen, azonnal kiabrandulok.
2018. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer-egyszer megesik nem baj, de ha sose tudna mértékettartani, semmiképp sem tolerálnám.
2018. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!