Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok ha kiderülne, hogy a párotok egy másik nővel a szexről beszélgetett, és arról hogy a az a másik lány miért nem élvezi a párjával szexet? Mellesleg nem tőle tudom, véletlenül tudtam meg.

Figyelt kérdés
Engem nagyon kiborit,nem tartom helyénvalónak.Forditott helyzetben biztos neki sem tetszene.És ráadásul nem is mondta el,ami szintén rosszul esik.Nagyon haragszom rá,és dühös is vagyok.Túl reagálom vagy ti is igy cselekednétek?

2016. nov. 30. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerre az összes. Felkavarja az embert az ilyesmi, de itt is ezt csinálja mindenki a szex kategóriában sacc. szóval valamennyire belefér.
2016. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Beszélgetni azért szabad, csókolom?
2016. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze,hogy szabad.De nem ilyesmikről,szerintem.
2016. nov. 30. 22:52
 4/13 anonim ***** válasza:
De te egy ilyet hogy tudtál meg?
2016. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Van egy közös barátunk a lánnyal,és ő mondta hogy mutatta neki a beszélgetést.
2016. nov. 30. 22:59
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Már bocsánat, de hadd beszélgessen már arról amiről szeretne. Mi is szoktunk a kollégákkal férfiakkal, nőkkel is szexről beszélgetni, mégse csalom meg a párom.
2016. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha priviben leírom neked a szexuális problémáimat te nem segítesz? :)
2016. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

szerintem ez tökjó dolog, hiszen ötleteket osztanak meg egymással, és végre elfelejtik a "tabutéma" hülyeséget.


A gond ott kezdődik, ha ezzel párhuzamosan közted és a párod közt nincs meg ugyanez az ötletelés-problémamegoldás, vagy új dolgok kezdeményezése felőle (ami a beszélgetéséből fakadhat, eredmény).

2016. nov. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
Felnőtt emberek beszélgetnek a szexről. Az élet része.
2016. nov. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha tudok segíteni, megkérdezném páromat, beszéljek-e én is vele.
2016. dec. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!