Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod ezt elmesélné egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod ezt elmesélné egy közeli társaságban, az hogy esne neked?

Figyelt kérdés

Baráti társaságban beszélgettek iskolai sztorikat, mire a párod benyögné ezt:

Szakiskolában szerezte meg a 2. szakmáját, ott volt gyakorlat is 3-3-3 hónap eltérő helyeken. Minden helyen borítékot kaptak, benne az értékeléssel és a gyakorlati jeggyel. Ezt kellett leadnia az iskolában.

A gyakorlatok letelte után, behívatták az igazgatóiba és rákérdeztek, hogy kinyitotta-e a borítékot, és meghamisította-e a papírt?

Kiderült ugyanis, hogy a legutolsó helyén ötöst kapott. Ami "lehetetlen", hiszen az egy kemény hely, és az ottani főnöknő egy hárpia, aki mióta gyakorlatoztat az iskolának, már évek óta, senkinek nem adott még négyes sem.

Miután a válasz nem volt, az igazgató és az osztályfőnök, ott helyben, kihangosítva, felhívták a vezetőnőt, hogy valós-e a jegy és az értékelés.

És láss csodát, igen, valós. A nő elmondta a telefonban, hogy mennyire kiváló munkát végzett a diák, és ő valóban ötös érdemjeggyel jutalmazta és a legjobb értékelést írta neki.

A beszélgetés közben lefagyás a tanárok részéről, majd bocsánatkérés.


Mi a csattanó? Az, hogy a párod lefeküdt azzal a nővel, többször is a gyakorlat alatt.



2022. dec. 24. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

Nekem vicces sztori


Ennél csak az anyakönyvvezetős a jobb, amikor mindenki tudta hogy pont olyan nő adja őket össze akit "ápolgatott"a vőlegény, csak a menyasszony nem.es amikor kerdezik hogy van e valakinek ellenvetése vagy maradjon csendben, hát úgy morbid volt az egész.


Meg egy rakat ilyen esküvős sztori van. Amikor pl terhes a menyasszony, nagy mellek, nagy has, mégnagyobbabroncs, bevonul és csendben vmi megszólal hogy jött a hóember es akkor maradjon mindenki csendben..

2022. dec. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Múltban történt ez igaz, DE azért elgondolkodnék, hogy kivel is vagyok együtt, hogy máskor vajon tett-e hasonló dolgokat csak azért, mert lusta valamit véghezvinni becsületes módon, mármint a könnyebb utat választotta.

"Milyenek lehet erkölcsileg?" fajta kérdések járnának a fejemben és megbillentené a mérleget a "rosszabb" irányba ez tuti.


Ha máskor is észrevennék valami ilyet nem sokat teketóriáznék, dobnám, mert olyan gátlástalan személyre nincs szükségem.

2022. dec. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%

"Szakiskolában szerezte meg a 2. szakmáját, ott volt gyakorlat is 3-3-3 hónap eltérő helyeken."


Ilyen végzettségű embert bottal se piszkálnék meg, kezdjük ott. Semmi közös nem lenne bennünk.

2022. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3. Nem vették fel egyetemre, így elve ki kellett hagynia egy évet + megúszta vele a behívót. Okos volt.
2022. dec. 24. 17:50
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Nem baj, akkor se érdekelne.
2022. dec. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Én jót nevetnék ezen. 😄
2022. dec. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a szexszel kapcsolatos sztorik zavarnak. Az sokkal intimebb. Gusztustalan. Úgy beszél róla mint egy tárgyról
2022. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsóval érték egyet.

Nem érdekelne a párom volt szexuális kapcsolata.

2022. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Volt némileg hasonló sztori, és igen, rosszul esik vagy taszító tud lenni ezt baráti körben végighallgatni, miközben én ott ülök mellette…
2022. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven előtted történt. Én simán elmesélném.

Bár nekem az exem és a feleségem jóban vannak és havonta 1x beszélnek,szóval nekem magas az ingerküszöböm

2022. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!