Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tarsaságban párod egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tarsaságban párod egy másik neművel beszélget folyamatosan, es láthatoan élvezik egymás társaságát, te levegő vagy, mit tennél?

Figyelt kérdés

Általános dolgokról beszelgetnek de oda vissza örömmel egymás felé. Mint akik most találtak egymásra..

Feltekenységet jogtalannak gondolnának te lennél hülyének kihozva a helyzetbol.

Megbeszélésnek értelme nincs.


A beszélgetésbe bekapcsolodni nem tudsz, mert abszolut egymással beszelnek.

Amikor ugy gyertyatartonak érzed magad.



2022. jún. 19. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynám őket. Ne alázzon azzal nyilvánosan, hogy levegőnek néz.
2022. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Beszélgetek a többiekkel. A párom szeret beszélni, ha iszik, akkor lyukat beszél másokba. 😂 Hallgatom én eleget, élvezze más is.
2022. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nyilvánvaloan bejönnek egymásnak.
2022. jún. 19. 14:18
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Bevennék 2 leszarom tablettát, mert megbízom benne, de én 40-es vagyok. 20 évesen biztosan szóltam volna, hogy nagyon gáz amit csinál.
2022. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
ha rossz passzban találna a dolog, simán hazamennék.
2022. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Otthagynám őket és többször nem mennék velük sehova.
2022. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

3

Ja én nem alázom magam ilyen trógerekkel az oldalamon. Nem értem azokat az embereket, akik ilyen selejtet tartogatnak.

2022. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha feleslegesnek érzem magam csendben továbbállok, kimentem magam valami ürüggyel és hagyom őket beszélgetni. Nem csinálok jelenetet, ha a rendezvénynek vége és a párom visszatalál hozzám, akkor részemről minden rendben van. Az sem érdekel ha bejönnek egymásnak amíg őszinte velem szemben. Az sem okoz problémát ha beleszeret a másik emberbe csak mondja el és ne csaljon meg a hátam mögött. Sajnos már egyszer ezt át kellett élnem, láttam az exemen és a főnöke között, hogy izzik a levegő, de bíztam benne hogy ezt helyén tudják kezelni. Nem így lett, de ez már a múlt. Ha balhézok, próbálom visszatartani akkor talán megelőzhető lett volna, de csak időlegesen. Aki menni akar az menjen, és ne nézzen vissza.
2022. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, hogy kivágnám a pasit, ha levegőnek lennék nézve egy olyan társaságban, ahol ő közben tök jól elvan.


Én abból indulok ki, hogy magam körül a normális működő párkapcsolatokban hogy viselkedik egymással a két fél. Még soha nem láttam náluk ezt a jelenséget, amit leírtál, mikor egy társaságban beszélgettünk. Nem kell természetesen egymáson lógni, egymást nyalni-falni, mikor ott vannak más beszélgetőpartnerek, de azért a ló túloldalára se kéne átesni.

2022. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Attól hogy jól kijönnek még nem tetszenek egymásnak... Társaságba a társaság miatt járok, nem azért hogy összergadjak a párommal. Mindketten beszélgetünk másokkal is.
2022. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!