Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszél velem csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél velem csúnyán még ünnepekkor is?

Figyelt kérdés

Először is kérdezem barátomat, hogy mi a baja, miert mérges, azt mondja semmi. De mégvolt úgy is, hogy megakadályozta hogy kimenjek a mosdoba, mert majd ráérek később is menni. Nem rég is leordította a fejem, hogy úgy gondoltam valamit elpakolok, azt mondta nagyon csunyán hogy menjek már be a szobába, ne lábatlankodjak kint.

Miutan elmondtam hogy milyen csunyan beszélt velem, akkor az volt a magyarázat, hogy ne idegesítsem fel, tegyem amit mond, és akkor ő se kiabál velem.


2022. dec. 24. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő az "úr a háznál" te meg egy díszlet amit akarmikor tovább rak ha zavarja vagy földhöz vágja ha épp kedve támad hozzá, ennyi röviden.
2022. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Önbecsülés nélküli nők lvl999
2022. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott, mielőtt nem késő. Tárgyként kezel.

Később mi lesz? Majd megver, ha nem engedelmeskedsz neki?

2022. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Engem meg lekoptatnak egy szia után..nők :D
2022. dec. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeret vagy tisztel téged.
2022. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmazó kapcsolatban vagy eddig csak verbálisan, DE ha 'nem fogadsz szót' vagy pont rossz kedvében fogod ki, vagy elborul az agya fizikálisan is megérzed a 'szerelmét a drága párodnak' bármikor, úgyhogy ha van egy kis eszed, akkor akár holnap pakolj össze (gondolom együtt éltek) és hagyd el örökre!!!
2022. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Te választottad. Boldog karácsonyt!
2022. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt, en voltam náluk vendégségben. A wcn is nyitogatja rám az ajtót mit csinálok.
2022. dec. 24. 21:35
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

És változtat a szitun? Ja, én hülye hát persze, ha összekoltozol vele, akkor még rád is zárja az ajtót és ablakot!


Nem tudom felfogni, hogy az egészből amit írtam te csak erre válaszoltál.


Most ez kamu, egy incel által feltett kérdés, vagy tényleg ennyire 'okos' vagy?


Ha igaz a történet akkor mégegyszer írom legyen egy kis eszed, ne hagyd magad megalazni, mert nem lesz jó vége.

Szakíts vele és vissza se nézz rá soha!

2022. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Személyiségzavara van! Nem kezeli orvos?


Szerintem ennek mihamarabb véget kell vetni! (Szerencsére én csak a munkahelyén ismertem meg hasonló figurát...)

2022. dec. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!