Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok hogyan működik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogyan működik az ilyesmi ünnepekkor?

Figyelt kérdés
Közeleg a húsvét,és én egyre inkább feszült vagyok mint minden évben.Egyrészt páromnak nagy családja van,nekem kisebb.Én városi vagyok,itt sokan ilyenkor jó időben elmennek kirándulni,kint vannak a szabadban.Felnőttek már a gyerekeink,én természetesen segítek sajátomnak ilyenkor.Van hogy felugrik ebédre,de csomagolni mindenképpen szoktam hiszen még fiatal felnőtt és elfoglalt is.Párom családja sokkal nagyobb,ott elvárják hogy az egész napot együtt töltsük,végül is nekem nagyjából idegenek közt.Náluk nincs ilyenben rugalmasság,párom nem enged ebből hogy ilyenkor/és minden ünnepkor együtt legyen a gyerekeivel,nagyszülőkkel.Holott az év bármely szakában megtehetné,ha nem is a mindegyikkel egyszerre.Én az ilyen családi összejöveteleken rendkívül rosszul érzem magam,és az is rosszul esik hogy párom nem veszi figyelembe én mit szeretnék.Nem hajlandó kompromisszumra sem,például hogy csak 1-2 órát lennénk ott.Ez egyre inkább ront a kapcsolatunkon? Van valaki hasonló helyzetben?Tudnátok valamit tanácsolni?Véleményeket köszönöm.
2019. ápr. 6. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne neked is szerveznek egy-egy látogatást rokonaidhoz ünnepkor és meg tudjátok úgy oldani, hogy Húsvétkor pár órát vidéken vagytok, azután mondjátok, hogy Pisti és családjához is kell menjetek ünnepet köszönteni még aznap, de felajánlod, hogy a párod rokonai is jöhetnek hozzátok szinte mindig. Pünkösdre pedig "nyertél" (előre fizeted) egy kétszemélyes üdülési lehetőséget valamelyik kisebb panzióba az országban egy férfimagazinhoz beküldött kis kuponnal, barangolhattok a környéken, ágyban is használhattok érdekes eszközöket, stb. :)
2019. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem lehet vele dűlőre jutni, akkor én azt mondanám, hogy nem megyek és kész. Volt ilyen párom, és egyszer még elmentem vele, utána már amikor voltam más gondok is, csak azért se mentem.

Nem vagy egy rongybaba, akit tud rángatni ide-oda. Nem a te rokonaid, ne szórakoztat a társaságuk, gondolom ők is elvannak nélküled.

2019. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is én hiányzom nekik hanem a tökéletes család képe.Szerintük ott van a helyem ilyenkor párom oldalán.Ezt párom is így gondolja.
2019. ápr. 6. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván együtt akarsz lenni a gyetekeddel is ünnep alatt. Erre hivatkozva 1-2 óra után eljössz. Ha a párodnak nem tetszik, akkor kérdezz rá, hogy h ő együtt lehet a gyermekével akkor te miért nem?
2019. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha eljönnék akkor lenne csak nagy sértődés.Azt nem tehetném hogy csak úgy otthagyom,ráadásul egy Szeged közeli faluban laknak a nagyszülők,onnan nem tudok egyedül csak úgy eljönni.Egyébként azt mondja a másik nap találkozzunk az én rokonaimmal.De akkor mikor leszünk együtt?Én nem akarok egész nap egy lakásban szenvedni.
2019. ápr. 6. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!