Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat a miénk és még most is ( így szenteste) a gyerek témán kattog hogy ő akar és szeretkezzünk.


Már nem tudom h engem kíván, vagy csak h végre legyen gyerek, de hosszú ideje nincs köztünk semmi. Pont emiatt h nem kívánom őt e kétely miatt h előtte e hosszú szexmentes időszak alatt nem közeledett ennyire,sőt, most meg naponta h gyerek legyen, most minden nap szexelne.


Én elmondtam hogy ebbe a gazdasági és nehéz helyzetben egyelőre nem akarok..mégis olyan mintha nem értené..


2022. dec. 24. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Mi ez?!

Ez nem házasság, az biztos.

2022. dec. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
A semmire ne akarjon gyereket vállalni. Ha ennyire erőlteti meg az is megeshet, hogy kilyukasztja a gumikat, hátha besikerul a gyerek.
2022. dec. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne is legyetek együtt, elég borzasztó ez az egész amit csináltok
2022. dec. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem az. Miért vagytok együtt, ha nem egyeznek a céljaitok, ráadásul már rég nincs is intimitás köztetek?
2022. dec. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Te soha nem akarj gyereket. Soha nem lesz megfelelő a gazdasági helyzet negyed századon keresztül. Amikor mi válaltunk gyereket nettó 600000ft volt a bevételem plusz az ő nettó 150000ft. Jött 2008 szeptember már csak én bevételem 100000ft az övé maradt. De jött a lányom. Boldogok voltunk, csak a gazdasági helyzet. Neked nem való gyerek. Vagy csak akkor ma nyertél a lotton.
2022. dec. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Menekulj. Kollegam belement ebbe mert bele volt orulve a csaj a gyerekbe, majd mikor megszuletett megmondta azota a ferj le van szva, csak dolgozik, haza adja a penzt de meg egy ebedet v vacsorat sem kap.
2022. dec. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Egyáltalán nem normális, hogy úgy vagytok együtt, hogy nem egyeztek semmiben, nincs szex, nincs intimitás, és szenteste a gyakorira írkálsz, ahelyett, hogy rendbetennéd az életed.

Szerencsére ti ketten csak a kettőtök életét teszitek tönkre, de azt maximálisan. Megérdemlitek egymást.

Még sok ilyen boldog karácsonyt, mint a mostani!

2022. dec. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!