Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Be fog probalkozni szilveszter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be fog probalkozni szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Exemmel egy tarsasagban szilveszterezunk... 3 honapja szakitottunk, azota mas lanyokat fuz, hallottam masoktol... Azert felek mert multkor egy barati iszogatason osszetalalkoztunk (mindketten kocsival voltunk ezert nem ittunk) amikor kettesben beszelgettunk azert szoba kellett hoznia,hogy mennyire nagyokat szexeltunk, es higy elveztem... En erre mondtam hogy na ezt most azonnal fejezze be, es rogton elkezdte vedeni magat hogy ez csak egy teny meg ne haborodjak mar fel ilyenen, megertette hogy vege... Aztan normalisan beszelgettunk, de ugy koszont el tolem a vegen hogy na majd jol berugunk szilveszterkor....
2022. dec. 26. 12:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*Hogy elvezte
2022. dec. 26. 12:07
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja es persze azokat a lanyokat akiket fuz es hagyjak magukat meg is dugja rendszeresen....
2022. dec. 26. 12:09
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod a zaklatást, akkor ne menj oda!
2022. dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
2. Te is ilyen voltál.
2022. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Miért vagy kapcsolatban mrg vele, ha már szakítottak? Miért szilvesztereztek együtt?
2022. dec. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező nekem úgy tűnik, hogy még kufircolnál vele, ami a te dolgod, de nem értem miért más lányokat bántasz, az exed szingli és azt rak meg akit akar.

Ha kefélni akarsz vele tedd meg nyugodtan és kész, ilyen egyszerű...

2022. dec. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Persze, meg vonzodom hozza, es ezt biztos erzi, de tudom hogy nem kene.... Abban sem vagyok biztos hogy belemenne, lehet csak huzza az agyam hogy aztan visszaadhassa hogy en szakitottam vele... Siman kinezem belole hogy egy csok utan bemondja hogy ja nem mert te mar megmondtad hogy vege..
2022. dec. 26. 12:32
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
7- Így van, vége. Ne ábrándozz, és ne akarj további fájdalmakat.
2022. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Egyik 19 másik egy híján 20.

Ha nem szeretnéd, hogy ítéletet mondjunk feletted felejtsd el ezt a kérdést mert nem ismerjük se őt, se téged. Látatlanban ugyanolyan gyerekesen viselkedtek aminek ittasan nagy szúrás lesz a vége.

2022. dec. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Mekkora rongy ez a pali, nekem hatalmas megkönnyebbülés lenne, hogy szakítottam vele és örökké bánnám, hogy ilyen himribivel összejöttem:D
2022. dec. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!