Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebbe a kategóriába sok megkese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe a kategóriába sok megkeseredett ember ír, vagy már tényleg főleg olyan emberek vannak, akik nem szeretnek a párjukkal lenni, őt boldoggá tenni?

Figyelt kérdés

Ha valaki leírja, hogy ő és a párja sokat vannak együtt, akkor biztosan lesz olyan, aki elkezdi, hogy pióca, miért nem hagyod élni a másikat, kapcsolat függő, nem tudsz létezni a másik nélkül... Nem tudom, nekem alap, hogyha szerelmes vagyok, akkor AMELLETT, hogy csinálok mást is, munka, hobbi, barátok, szánok időt a páromra is és igenis hiányzik, ha napokig nincs velem, vagy nem beszélünk. Ez a másik, beszélgetni sem oké online, mert "van életem" "nem Facebookon élem az életem", tehát ez azt jelenti, hogy nem írhatsz napközben egy szót sem a szerelmednek, ha meg esetleg valaki elvárja, hogy napközben néha pár óránként válaszoljon, meg este mondjuk többet, az egy szar ember aki nem hagyja élni a másikat. Vagy mondjuk az esküvő. Ha egy férfi nem kéri meg a nőt, akkor a nő a rossz, mert miért várja el. Ha úgy kéri meg, hogy pl nincs egy 30 ezer ft os gyűrű se, meg semmi rákészülés, akkor ez a normális, mi az, hogy neki elvárásai vannak. A házasság ördögtől való, de ha mégis van, akkor két tanúval az igazi, csak azok szeretik egymást, akik nem tartottak lagzit, mert törvényszerű, hogy akiknek nagy lagzijuk van, egy éven belül elválnak, mert nekik csak a külsőségek számítanak.


Mi van a gyakori népével?!


2022. dec. 28. 07:48
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
94%
Régóta követem a kategóriát, de nem ezt tapasztalom. Vannak ilyen és olyan emberek is, nem ennyire egysíkú a helyzet és rengeteg a troll. Idő után nagyon egyszerű kiszűrni őket, neked is ezt javaslom!
2022. dec. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
97%
Vannak megkeseredett emberek, egy kicsit én is ilyen vagyok. Nekem szembetűnőbb, hogy olyan tapasztalatlan emberkék adnak tanácsot, akik láthatóan nem érzik át a leírtak súlyát.
2022. dec. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
14%

Gondolom te vagy az a szerencsétlen akit kiosztottam a másik kérdés alatt.

Attól hogy te így csinálod az még nem normális. Ahogy leirtad na az lenne a normális. Nincs piócaskodás, meg miaz hogy elvárod hogy visszaírjon? Visszaír ha tud. Ha fél nap mulva akkor fél nap. Az házasságmizériád meg nonszensz.

2022. dec. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Én nem kommenteltem sehova ezek közül, csak olvastam
2022. dec. 28. 08:22
 5/43 anonim ***** válasza:
61%

Ez tényleg ilyen itt.

1 Ha problémád van meg akarnád oldani, akkor szakíts a reagálás.

2.Ha elbizonytalanodtál a parodban akkor kihasznál, úgysem szeret hehe a regálás.

3.Ha EGYSZER gyanúd támad mintha csalna, te beteg féltékeny vagy, kezeltesd magad.

4.Ha el akar jegyezni de kérdések vannak benned, ne menj hozzá nem is szeret.


Aztán ha magyarázkodsz, hogy pl szerinted megoldhato lenne a probléma(1) csak egy jo ötlet kéne, vagy ha magadat kérdőjelezed meg hogy lehet alaptalanul bizonytalanodtál el(2), ha győzködöd a népet hogy nem jellemző rád a féltékenység(3), ha kiállsz a párod mellett hogy de tudod, hogy szeret, nem ez a kérdés(4),


Akkor is lehordanak oldalakon keresztül, mások kérdéséhez kommentelt válaszokban is utalva a te kérdésedre, hogy a beteg féltékeny, meg akit csak használnak.


Közben a valóságban meg szerelem vidámság harmonia van. Csak néha van egy egy elvétett gondolat benned, vagy kérdés, amit a legtöbbje kicsavar.

egy kérdést ráhúznak az egész kapcsolatra.


Valami fiktiv példa

Mindjuk kiírom hogy kipfóbálnám vacsira a békát milyen lehet.

Erre elindul mint vmi lavina az, hogy nálatok nagy lehet az igénytelenség szegénység, meg akkor minden nap béka csiga galamb meg ilyeneket esztek biztos, beteg vagy keress fel pszichologust, szegény párod, ha melletted van soha nincs normális párod, neked az nem jár, mindig itt panaszkodsz a vacsorákról.


Mikozben egyszer ugrott be neked a béka ötlet.

2022. dec. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

A gyk mindig jobban tudja hogy téged szeret e a párod, mint a párod saját maga.

Meg azt is megmondja hogy szakits mert hát a gyk bíróság úgy döntött h joga van ezt neked megmindani. Ha nem teszed amit ők mondanak, az nekik fáj mert ezért belédállnak.

2022. dec. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
96%

Nekem boldog párkapcsolatom van. Szinte tökéletes. És furcsa látni, hogy másoknak mi fér bele.


Nagyon sok kérdésben van olyan probléma, ami kommunikációval megoldható lenne. Sokban meg olyan, ami nagyon sok sebből vérzik. Persze együtt tudnának maradni, de minek?

Én sosem írtam ki ide kérdést.

2022. dec. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Pontosan :D Meg azt bírtam, hogy volt két kérdés nem olyan sok idő eltéréssel, az egyik, hogy "a barátom kevés házimunkát csinál, pedig én többet dolgozom, neki lenne több ideje" akkor 30 komment arról, hogy szakíts, ez egy gyerek, ne legyél már a csicskája, az én barátom bezzeg mindennap csinál házimunkát. A másik kérdés hasonló volt, azalatt meg olyan kommentek voltak, hogy ezek női munkák, mi az hogy elvárod hogy ő is mosogasson mint egy b.uzi, én nem várom el a férjemtől hogy asszonykodjon...


Szóval semmi se jó és sokan szélsőségesen gondolkoznak, van az ő véleményük, meg a rossz.

2022. dec. 28. 08:47
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt irták egy ilyen jellegű kerdésemre válaszul hogy amikor kerdest írok ki nem látják az egészet át és azért lehet ez.


Tehát nekem taglalnom kéne hatalmas körmondatokban először azt, hogy mennyire szeretjuk egymást, mennyire komoly a kapcsolatunk, mennyire a tűzbe is megy értem mindig, mennyire szivét lelkét teszi ki értem mindig, vagy akár hogy az életét is áldozta értem annyira szeret, hogy aztán kiirjam a problémám, hogy azt ne húzzák rá az egész kapcsolatra hogy szakits beteg vagy.


Hanem adjak globális átfogó képet az egész kapcsolatomról, ne csak problémát irjak ki.


De miert hiszi a gyk egyetlen kérdésbol hogy az az egész kapcsolat maga?


Máskor meg egy az ha jókat írok ki hogy ezzel az emberrel megfogtam az isten lábát, adjam meg a számát ha szakítanék, álom egy ilyen férfi!

Máskor meg szakits, hülye vagy ha vele maradsz.

2022. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
*máskor meg az megy ha jókat írok ki
2022. dec. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!