Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek mit mondanak rólam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek mit mondanak rólam. Ismer egy srác engem. Mit mondjak?

Figyelt kérdés

Korábban mikor társat kerestem neten megesett hogy olyanokba botlok akiket ha elutasítottam csak rosszat mondanak rólam, vagy akivel belementem szexbe az megint csak rosszat, vagy aki a volt barátaim haverjai pl, azok megint csak a volt barátom mellé állva megint csak rosszat mondhatnak rólam, és igy tovább a végtelenségig.

Sok nő meg irígy vagy féltékeny is mert pl a barátomra nyomult aki leoltotta, ezért is én vagyok utálva, de olyanok miatt is ha a barátjuk véletlen 2 jó szót mond rólam

Szóval valahogy közutálat tárgya vagyok.

A barátom már ezt tudja rendesen, nem egy nő vagy férfi akart már neki lejáratni.

De ettől függetlenül gyakorta azt fújja amit mások, nem bízik bennem, gyanúsít, bizonytalan abban hogy én egy szent nő lennék valójában glóriával a feje körül.

Szerinte volt olyan is hogy vkik miattam szakítottak.

Meg mindenféle pletyka is terjeng mindenről már.


És most találkozott valakivel aki azzal kezdte neki, hogy ismerem a párod mizu vele..

Párom hiába mondta hogy hívják, nekem nem ugrik be semmi(szokás szerint nem jegyzek meg embereket, neveket sem sajnos)

És most egyben van a gyomrom is hogy miken fogunk megint balhézni, mit regélnek már megint rólam, honnan ismerhet engem egy újabb már megint. A balhék nálunk nekem egy terror.



2022. dec. 28. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki ismer ès szeret, tudja, mi az igazság.

A barátod, ha alaptalanul, huszadrangú senkik rosszindulatára alapoz, akkor nem szeret.

Megmondanám neki, hogy véglegesen fejezze be az alaptalan gyanúsítgatást és a balhézást, mert kivágod.

Ha pedig nem adtál rá okot, mégsem tud megbízni benned, akkor arra az ajtó és útba ejthet egy terapeutát is.

Ugyanezeket én is elmondtam anno az exeknek.

2022. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Mondd meg neki,hogy ha tovább veszekszik,menjen azokhoz akiknek hisz.En nem vagxok egy szent nő,csináltam dolgokat,de ha soha a lábam ki nem tettem volna házból is megszóltak volna.Szép is vagyok,nem egy vilagszépe,csak átlagos,jó vagyok az ágyban,ami megint lényegtelen,mert biztos lenne olyan aki szerint sz@r,szépen öltözködöm.Ez sok nönek elég a féltékenységhez.Ismerek olyat,aki a nála fiatalabbakat,csinosakat ott aztatja el,ahol tudja.

Ne foglalkozz velük,a barátodat pedig állítsd le.Keressen akkor más nőt magának.

2022. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ő most arra hondol lehet olyan érdeklődik nála rólam akivel esetleg korábban lefeküdtem. Ezt én kizárom. De nem tudhatom nem e egy volt barátom haverja, aki szintén lehordana.

És neki ez is baj lenne!

Ha esetleg olyannal találkozik akihez közöm lett volna.

Képtelen lenne ilyeneket elviselni.

(Nekem is fura lenne mondjuk ha olyan állna elém aki a barátommal volt anno. De nem errol lejet szó. De valahogy nem bízok abban hogy talán 1 ember a földön aki inkább nem mond semmit rolam.)

2022. dec. 28. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De kit érdekel, mit mondanak?

A barátod nőjön fel vagy húzzon a bús picsába.

Jó, hogy nem már sakkban tart, mert ő nem bír ezt meg azt elviselni.

Nem bírja? Ő baja. Kezeltesse magàt.

Nem értem, minek vagy egy ilyen barommal.

2022. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
2-es vagyok.A férjemet a mai nspi megtalálják,irnak neki,mondják miket csináltam,csinálok.Olyanokat hallok vissza,hogy én se tudom sirjak vagy nevessek.Ha most nem hisz neked a parod,sose fog.Állj a sarkadra.Tudom hogy rosdz,hogy pletykálnak rólad,de ne foglalkozz velük.Az olyanok nem különbek semmivel.
2022. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miluwn kornyezetben szocializalodsz, de en a helyedben a koltozesen gondolkodnek. A korosztaly is erdekes lehet, mert ez tinis dolog iluen szinten mindenkirol pletykalni. Ellenben ilyen fiatalon ha hired van, annak gyakran oka is van. En elhagynam ezt a lehuzo kornyezetet es az uj helyen jobban ugyelnek arra, hogy a latszat se legyen negativ.
2022. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha elkoltozok is utálnak azok akiket elutasitok. Vagy a kulfoldi volt barátom haverjai is meg is lincselnének. A külföldi kollegám is ráment a barátomta aki meg észre se vette ezért az a nő is engem utál.

Akárhova megyek ezek a dolgok nem helyfüggők.


A barátom azota nem mondott semmit pedig már biztos kifaggatta az illetőt. Én meg nem merem pedzegetni sem hogy mi volt, mert akkor jönne azzal miért érdekel a srác.

2022. dec. 28. 16:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Atyaúristen..neked se lehet segíteni. Akkor vergődj az idióták között idiótaként egy idiótával.

Az embereket nem tudod megváltoztatni. A pàrodat se.

Normálisak közé kell menni egy normálissal.

Zárójelben jegyzem meg, hogy pluszban úgy viselkedni, hogy ne legyél céltábla. Ha semmi okuk nincs rá, akkor ritka debil közegben vagytok. Ha pedig nem igazak a pletykák, nem értem miért érint ilyen rosszul. Ennyire gyenge vagy?

2022. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!