Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti mit tennétek, ha összejönnétek egy sráccal, majd 6 hónap után a srác azt mondaná, hogy "hát akkor ennyi volt", majd másnap hogy "inkább folytassuk"? Mind a két fél eléggé szerelmes.

Figyelt kérdés

2015. dec. 7. 01:41
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Azt,hogy ha azt mondta enmyi volt nyugodtan békén hagyhat. Ha utánna visszajönne, hogy na jó mégis folytassuk az úgy jönne Le nekem, hogy megelégszik velem. Ez megalázó, meg sértõ, soha nem voltam senki tartalék csaja nem is leszek.
2015. dec. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Csak te vagy szerelmes. :D
2015. dec. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudja mit akar. Vagy nem jött neki össze a kiszemet a másik meg még mindíg jobb mint egyedül. Nemet mondanék.
2015. dec. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Mit tennék? Elég felnőtt vagyok már ahhoz, hogy kérdezés nélkül is meg tudjam mutatni az ajtót.
2015. dec. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Maradhatsz vele ha akarsz, de készülj fel rá, hogy egyre több és egyre súlyosabb megingása lesz.Két eset lehetséges. Az egyik, hogy itt csak az egyik fél "eléggé szerelmes". Találd ki, melyik. A másik, hogy a srác egy féltékenykedő hisztis kölyök, gondold át, hogy van-e ilyenre szükséged.
2015. dec. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
fuhh köszi! eléggé különböző válaszok, de mindet nagyon köszönöm!
2015. dec. 8. 02:23
 7/7 sellolany ***** válasza:
5x ugyanazt a választ írták
2023. jan. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!