Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mièrt ilyen velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mièrt ilyen velem?

Figyelt kérdés

Tőlem kapott egy gyürűt hogy lássa komolyan gondolom vele, ès meg kèrdeztem lenne-e a fèrjem azt mondta igen.


De egy bizsu gyűrűt se vett, ès azt se mikor legyen csak szavakba maradt az egèsz.


Nem lelkizik velem, ès nem mondja el az èrzèseit gondolatait, vágyait, álmait se a tervèt az èletèvel.


Ő azzal jött ha nem lennèk az èletèvel meloval ès játèkkal telne ès kèsz. De hiába vagyok az èletèben nem èrzem hogy társam lenne csak van de üres az egèsz kapcsolat. A szexben sem kezdemènyez ha èn kezdemènyezek akkor van szex ha nem akkor meg nincs.


Ezerszer el mondtam neki hogy nekem ez az egèsz rossz igy mert boldogtalan vagyok de ő sablon válaszokat mondd rá ès kèsz.


Èn 31èves vagyok lány ő pedig 41èves ès fiú.


2022. dec. 28. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ilyen, mert vagy neki úgy is, hogy sz.rik bele az egészbe. Abba is, hogy vagy neki vagy sem. :D
2022. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"De egy bizsu gyűrűt se vett, ès azt se mikor legyen csak szavakba maradt az egèsz."


Nem, mert nem szerelmes beléd, csak elvisel, mert már úgy gondolja jobb nem akad a horogra.

2022. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

És úgy gondoltad, ha lesz gyűrű valami is változni fog? Ráadásul nő létedre Te kéred meg??


Porig alázod magad, Neked jó bárhogy viselkedik Veled, le se kell sz...nia, Te meg még hozzá mennél.Még is miért tenne valami pluszt is? Pláne miért tartson többre,ha magad is csak ennyire tartod.

2022. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2-es


Csak szemèt dolog tőle hogy szavakkal meg jön azzal hogy így úgy szeret, de nem úgy viselkedik.

2022. dec. 28. 20:38
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
31 éves lány és 42 éves fiú? What??? Talán fel kene nőni, 31 évesen nőnek, 42 évesen férfinak kene lenni. Mondjuk megértem, hogy a viselkedesetek alapján nem erre aposztrofalsz :D
2022. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

"Ezerszer el mondtam neki hogy nekem ez az egèsz rossz igy mert boldogtalan vagyok"

Mire vársz? Látod, hogy nem kapsz viszonzást.

2022. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

3-mas


Attol hogy valaki nő attol ugyan ugy el jegyezhet egy pasit mert szerintem règen emancipáció van.

Csak fáj hogy azt látom vissza èl, azzal hogy szeretem mert nem úgy viselkedik mint egy szerelmes ès ha el mondom mikkel bánt meg le van tudva egy sima bocsal vagy azzal hogy nem annak szánta ès kèsz.

2022. dec. 28. 20:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad megalazni tovább és nem fog fájni.
2022. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Basszus, ha más mondd és mást tesz, az hetek alatt kiderül.Randizás alatt, az első pár másiknál alszom alkalomkor.Szexért is te kuncsorogsz? Most komolyan, ennyire tartod magad??Gondolom a kedvenc kajáival kedveskedsz neki,azt is kimeríted neki fogadok és csodálkozol ha semmibe vesz???

Miért Vagy Vele még akkor mindig? 31 évesen nőlj ki a rózsaszín lányregényekből.


Egy pasi sem fog soha tisztelni ezzel a mentalítással, rajongani érted, a tenyerén hordozni.


Amíg magad ennyire tartod, ezt is kapod.

2022. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

41 eves fiu xdxdxd

Minek adtal gyurut, ha ennyire szar alak?

Ha kaptal volna, ő lenne a legjobb ember..

2022. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!