Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerelmeskedtek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerelmeskedtek ilyen körülmények között, már ha csináljátok?

Figyelt kérdés

21 leszek. Otthon lakom. Nincsen barátnőm, de nagyon úgy néz ki, hogy lesz. Ha esetleg arra kerülne sor, akkor hogyan szerelmeskedjünk, ha a szüleim itthon home office-ban dolgoznak. Neki is otthon vannak a szülei. Viszonylag messze is lakunk egymástól.


Én tényleg nem értem, hogy a korosztályom ezt hogy oldja meg. Főleg akik olyan viszonyba sincsenek a szüleikkel... Fura lenne barátnőt haza hozni.


Kollégium nem megoldás. Nem vettek fel.


Ti ezt hogy oldjátok meg?



2022. dec. 28. 22:45
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
99%

Csendben, becsukod az ajtót, esetleg kapcsoltok zenét, és ennyi.

A szüleid is szexelnek, bármilyen furcsán hangzik, gondolom őket sem szoktad hallani.

2022. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
96%

Vagy tvztek, vagy "filmet néztek" tableten vagy laptopon, vagy "videót" telefonon, ha más nincs.

Amúgy csukott ajtó mögött halkan azt csináltok, amit akartok. A szüleitek is sejtik, hogy mi folyik bent és nem szabad zavarni.

2022. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Főleg, ha valaki szeret hangosabb lenni, akkor kényelmetlen. De alapvetően megoldás, amit az egyes ír.

Vagy vesztek ki szobát.

2022. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Nem szoktak soha. Anyám és Apám külön alszanak 10 éve biztos.
2022. dec. 28. 22:59
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb nem avatjátok fel az egész lakást!
2022. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Szobát kivenni? Hmm ez nem is hülyeség am.


Olyan lenne, mintha fizetnék a szexért :DD

2022. dec. 28. 23:01
 7/46 A kérdező kommentje:

"Csendben, becsukod az ajtót, esetleg kapcsoltok zenét, és ennyi."


Vékonyak a falak, nekem ez túl kínos xdd.

2022. dec. 28. 23:04
 8/46 anonim ***** válasza:
93%
Parkban este, padon, folyóparton, kocsiban, lépcsőházban állva, ... 21 éves vagy, nem 90. Légy kreatív! :)
2022. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Szerintem ha szülők otthon vannak, és ez eszembe jut, akkor fel se állna :D
2022. dec. 28. 23:16
 10/46 anonim ***** válasza:
4%
Telen eleg rossz kint de olyankor gyorsan beverdesed 2 perc es ennyi.
2022. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!