Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, probléma lenne, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, probléma lenne, ha a szerelmetek napjában 3-4x szerelmeskedni szeretne veletek?

Figyelt kérdés
Mert iszonyúan kívánja minden sejteteket, porcikátokat.
2018. okt. 30. 21:31
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb szerelmi kapcsolat eleje ilyen. Persze csak ha az idejük engedi. Aztán úgyis alábbhagy a lendület.
2018. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
41%

Amikor volt barátnőm, olyan, akivel napi szinten együtt tudtunk lenni, akkor napi szinten volt 4-5x is.

Így ment vagy fél évig.

Aztán a végére napi 3 lett többnyire. De volt, hogy csak 2.

2018. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
97%
es munkaba jarni ki fog?
2018. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
34%
Most minek kellett már lepontozni? Basszus, elmondtam normálisan egy véleményt, hogy mi hogy voltunk.
2018. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
92%
Minden kapcsolat ilyen, amíg tart a rózsaszín köd. Aztán előbb-utóbb úgyis eljönnek a szürke hétköznapok, az az érdekesebb része a dolognak, hogy azt hogyan kezeli a pár, mert ott derül ki, hogy valójában összepasszolnak-e vagy csak addig tartott. Hogy kinél meddig tart a rózsaszín köd, az meg egyéni, és páronként eltérő. Van, ahol csak pár hónap, van, ahol 1-2 év.
2018. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
98%

igen, nekem is az fordult meg a fejemben, hogy egy napi 8 orat dolgozo (es mondjuk 1 ora utazas osszesen, tehat 9 orat dolgozo) ember hogyan tud ennyiszer?


munka utazassal: 9 ora

alvas: 8 ora

eves/fozes/takaritas: 2 ora


es akkor maradt 5 orad


tehat gondolom nincs se hobbi, se szocializalodas, mert meg kell lennie a napi 4nek

2018. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
12%
# 6 vagy csak nagyon hamar el kell menni, mint ahogy én szoktam
2018. okt. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
81%

nálam probléma lenne, utáélom az ilyen szexmániás faszikat.


te nem minden porcikáját imádod, sokkal inkább az motivál, hogy betömj wegy lyukat vagy többet.


ha ő számítana elsősorban, akkor gondolnál arra, hogy neki ez lehet, h. sok vagy fáradságos dolog.


a prostik dugnak ennyit, egy átlag nő szerintem háta közepére nem kíván napi 4 aktust, bszki.

2018. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
85%

Egy átlagos férfi sem.

Munka, sport, háztartás, egyéb hobbik.

2018. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
98%
Igen, zavarna. Nincs mas dolgod a dugason kivul?
2018. okt. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!