Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mi van, amikor megtaláltam az igazit, de 25 éves létére mondhatni teljesen impotens?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már 2 és fél éve és teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Felnézek rá, szeretem kívül-belül, ő is szeret engem. Nem szoktunk veszekedni se, csak nagyon ritkán, és akkor is csak baromságokon, olyankor is mindig nagyon hamar kibékülünk. Viszont van a kapcsolatunkban egy szűnni nem akaró feszültségforrás: a szex hiánya.

Lehet hogy amiatt van, mert rosszak a családi körülményei, vagy mert depressziós, vagy mert elégedetlen a testével, vagy mert az utóbbi időben semmi nem sikerült neki: se az iskola, se a munka, otthon is vannak bőven gondjai. Én vagyok az egyetlen aki foglalkozik vele, és ezt igyekszik is meghálálni. De a szex egyáltalán nem megy. Jár pszichológushoz, én is próbálom biztatni, de kezdem elveszteni a reményt.Már arra is gondoltam, hogy velem van a gond. De nem vagyok kövér, se deszka. Arányos a testem, szép arcom van, igényes vagyok. Próbáltam már azzal meghozni a kedvét a dologhoz, hogy felajánlottam neki különféle huncutságokat, de ez sem jött be. Nagyjából 3 havonta egyszer kerül sor a szeretkezésre, akkor sem szokott neki összejönni, nekem meg a szívem szakad meg, hogy látom rajta hogy szégyenli magát miatta. Pedig nem kellene neki, nem ő tehet róla.

Mi tévő legyek? Kezdek belefáradni. Túl régóta tart már ez az állapot. Beleőrülök, hogy minden nap velem van, de sosem lesz igazán az enyém.

Kérlek, segítsetek egy válasszal! Köszönöm.

20/L



2018. márc. 23. 07:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
Mennyire ismeritek egymás testét? Pettingelni szoktatok? Tisztában vagytok egymás erogén zónáival? És a sajátotokéval? Érdemes lenne erre időt szánni. Ne a szexre menj, hanem csak kényeztesd. Tapintsd ki az érzékeny pontjait. Az lenne az igazi, ha ez kölcsönös lenne. Emellett itt az ideje, hogy a barátod kezébe vegye az életét. Oldja meg szép sorban a problémáit. Rosszak a családi körülmények? Költözzön el! 25 éves férfi, itt az ideje hogy a saját lábára álljon. Elégedetlen a testével? Kezdjen el edzeni! Mi az, hogy nem sikerült az iskola? Tanuljon, és akkor sikerülni fog. A munkahelyen meg dolgozni kell rendesen,és akkor sikerül. Hagyd abba a pasid tutujgatását! Igenis követeld meg tőle, hogy szedje össze magát. Képes rá, csak kényelmesebb sajnáltatni magát, meg dagonyázni a langyos kakában. A pszichológus szuper dolog, de önmagában semmit nem ér. A páciensnek kell megoldani a gondjait, a pszichológus csak iránymutatást ad.
2018. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is van keze, szája - lehet nem az igazi, de azért kis gyakorlással rendes orgazmushoz tud juttatni, ha igazán akarja.

Jó ez pszichológus, de menjen csak el a körzeti orvosához is, lehet ennek sokkal egyszerűbb (esetleg veszélyesebb) oka is. Ha meg nincs,akkor kaphat viagrát, vag valami hasonlót.

Ha egyszer sikerülne rndesen, az sokat dobna az állapotán.

2018. márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Andrológusnál volt már? Lehet, hogy valami szervi baja van.
2018. márc. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ, adtam zöld kezet rá.

Első válaszolónak írom: Szoktunk pettingelni, amikor nagy ritkán szexre kerül a sor, akkor jó egy órát szoktuk csinálni, mielőtt belevágunk a dologba. Amíg csak pettingelünk nem szokott gond lenni, csak mikor ténylegesen megtörténik a penetráció. Már arra is gondoltam, hogy talán az a gond, hogy attól fél, hogy teherbe esek, ugyanis egyszer elszakadt az óvszer és lehet ettől szorong.

Egyedül él, csak az anyja folyton a nyakára jár és tönkreteszi.

A többi dolog amit írtál teljes egészében helytálló.

Második válaszolónak írom: Volt már orvosnál, elment urológushoz is. Nincsen szervi baj a háttérben. Mikor összejöttünk, volt egy két hónap amíg gond nélkül ment a szex. Aztán hirtelen jött egy csomó lelki trauma, meg amint az előbb említettem, elszakadt egyszer az óvszer, és onnantól csak egyre rosszabb lett.

Harmadik válaszolótól szeretném megkérdezni, hogy mi az az andrológus?

2018. márc. 23. 08:32
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Nahát mintha magunkat olvasnám a párom 50..amióta volt egy kis baleset ő sem akar, ugyanakkor minden oké..és mondja is hogy leidegelem ezzel /kettőnknek három gyerekünk van már/:)))))...úgyhogy lepkehálóval kell levadászni az a mákja hogy folyton dolgozik este meg már hulla..

Igen ez lehet az oka! Mi is harmadik éve szenvedünk én nem mert imádom és odateszi magát...de ő szégyenli magát és nekem is a szívem szakad meg pontosan!:(


Jól rágörcsölt...esetleg valami ami elterelné a figyelmét? egy utazás tervezése stb.. ilyenekre gondolok.

:)

2018. márc. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Férfigyógyász. Potenciazavarokkal, annak szervi okaival foflalkozik. Többet tud, mint egy urológus.
2018. márc. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%
Előző vagyok. Nálunk működik minden-túl jól is..- de kiderült hogy ettől fél, nektek szexológus kéne nem pszichomókus.
2018. márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Erről én is olvastam régen, hogy sok embernek azért nem áll fel, mert lelki gondjai vannak. Pl. ha ezen szorong hogy álljon fel, akkor nem fog. Vagy ahogy írod is, hogy fél hogy teherbe ejt, ez is vissza tarthatja. Vagy ha vékonyak a falak és esetleg családtag hallhatja, az is frusztrálhatja. Vagy ha recseg az ágy. stb. stb.

Fedezze fel, hogy mi zavarja.

És ne szégyellje magát emiatt, mert így csak még rosszabb lesz szerintem.


De ugye nem ez a kérdésed, csak gondoltam leírom.

Kérdésedre a válasz, ezt csak te érzed sajnos.

lehet 1 hónap múlva, vagy 2 év múlva már menni fog neki, ha a lelki okoknak vége. Meg az is lehet, hogy sose lesz vége. Ha örökké is így maradna, azt csak te tudod, hogy így is kitartasz-e mellette.

2018. márc. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
69%
A "baleset" óta is óvszerrel védekeztek? Lehet, hogy érdemes lenne mást kipróbálni. Ha nem akarsz hormontablettát szedni, vannak hüvelykúpok, spermicid krémek. Esetleg konzultálj a nőgyógyászoddal. Egyébként mekkora tragédia lenne, ha terhes lennél? Az igazi mellett nem hiszem, hogy a világvége lenne. Ha felszállt a rózsaszín köd, azért gondold át racionálisan is, mennyire "igazi" neked a párod. Tud majd egyenrangú társad lenni? Most Te vagy az ő támasza, de ő mennyire tudna a Te támaszod lenni? Hogyan fogja kezelni a Te szakmai sikereidet? Marad időd/energiád a barátaidra? Hogyan állná a sarat családfőként? Nagyon gonosz dolog ez, de mindenképp érdemes végiggondolni, mielőtt elköteleződsz mellette.
2018. márc. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Igen nem árt dupla védelem de a kúpok, krémek nem sokat érnek:)))..gumival kombinálva talán szakadáshoz is vezet, el kell olvasni.. de ha ennyire rágörcsölt az sem fogja megnyugtatni ha kotonba öltözik. Ezek nagyon mélyen gyökereznek:(
2018. márc. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!