Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex barátnőm lassan 1 éve,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex barátnőm lassan 1 éve,hogy szakított,de furcsa mostanában?(Többi lent)

Figyelt kérdés

A szakításnak nem volt oka,legalább is aztmondta nem tudja mi miatt,harag menetesen csendben akkor vége lett,pedig előtte hetekben még hozzám akart költözni,elmondása szerint itt mindig nyugodt,jókat pihen meg sokat nevet. Neki lett új barátja 5-6 hónapja.Posztolgatott is fotók stb,utóbbi időkben egyátalán nem. 2 hónapja kb viszont néha rám ír,vagy privátba kommentel valami fotómhoz poénkodva,meg ilyen furcsa idézeteket rak ki lehangoló nemtom miket.És nemtudom most várna valamit tőlem vagy ilyesmi.

Engem 3 éve úgy ismert meg mindig jó kedvű vagyok,sokat poénkodok vele/ családjával vagy épp segítek ha tudok.Anyuja picit fura személy,mintha zavarta volna,hogy a lánya amiket megkapott emberileg,ő azt nem sem a volt házasságából sem a jelenleginél,néha balhék stb Én meg az ellentétje vagyok. Én nekem aztmondták/ mondják higgyem el jobb így,mert a lánya is valamilyen szinten ezt képviseli mert ebbe nőtt bele


2022. dec. 30. 04:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán 1 évvel a szakítás után minek tudsz még róla bármit is?


Valószínűleg szeretethiányos, de hidd el, ha felbukkan valaki el is felejt írni.


Ne foglalkozz vele, zárd ki teljesen az életedből, csak időpocsékolás.

2022. dec. 30. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az igazság az,hogy nem szoktam le tiltani senkit se meg ilyesmik,ez lehet hibám,legalább is ilyenkor.
2022. dec. 30. 04:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ex okkal ex. Maximum nem osztotta meg veled az okát. Lehet, hogy unatkozik és még kicsit játszik veled, de az biztos, hogy komolyan nem gondolkodik benned, mert akkor odaköltözött volna. A te döntésed, hogy meddig hagyod magad hülyíteni. Nem javaslom, hogy sokáig, jót nem tesz.
2022. dec. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Exszel nem barátkozunk, hányszor kell még elmondani nektek?
2022. dec. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van :). Így kezelem a dolgot akkor :)
2022. dec. 30. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!