Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék gyereket, de házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék gyereket, de házasságot nem. Furcsa ez?

Figyelt kérdés
Valamiért nem érzek késztetést arra, hogy megházasodjak, sőt. Azonban gyereket nagyon szeretnék. Van más is így ezzel, vagy csak én vagyok ilyen fura?
2022. okt. 20. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán van párkapcsolatod, hány éves vagy, miért nem akarsz házasodni?

Nem furcsa, de sokan nem vállalnak gyereket házasság nélkül, úgyhogy meggondolandó. Egy gyerek örökre összeköt, válni meg bármikor lehet.

2022. okt. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Nincs benne semmi fura. Mindenkinek mások az igényei. Én pl mindig szerettem volna életem szerelmével házasságban élni, gyereket viszont egyáltalán nem akarok. A férjemmel egyébként 11 éve vagyunk házasok:).

36/N

2022. okt. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Már miért lenne fura. Én mindig akartam házasságot és gyereket is. Ahány ember annyiféle verzió :)
2022. okt. 20. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Inkább úgy mondanám hogy nem elfogadott.

Mint ahogy az előbb gyerek aztán házasság sem

2022. okt. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
92%
Nem muszáj házasság, lehet ez élettársi kapcsolat is. Kicsit nehéz azt értelmezni, hogy gyerek legyen, ami amúgy is összeköt titeket egy életre, közben meg köztetek nincs meg ez a kapocs, de hát ízlések és pofonok, nem kötelező emiatt házasodni. Mi az oka, hogy házasságot nem akarsz?
2022. okt. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
A gyerek nagyobb kötelék anyailag is, mint a házasság. Na meg milyen példa annak a gyereknek. Érdemes lenne elgondolkodnod, mitől félsz. Mondjuk tipikus antimotiváció, ha azt hiszed, hogy olyan leszel tőle, mint a szüleid, vagy valami babonás meggyőződésed van, hogy a hivatalos béklyó megöli a szerelmet.
2022. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
56%

Szerintem ez nem furcsa én sem szeretnék házasságot gyermeket viszont igen.

Attól még élhetünk szépen együtt, hogy nem házasodunk össze.

Persze tiszteletben tartom, hogy van aki a házasság mellett dönt, de én ezt egyáltalán nem szeretném.

2022. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Számomra az furcsa, ha valaki gyereket akar. Az is furcsa, ha házasságot akar. Őszintén nem értem azt, hogy hogyan lehet ezekre vágyni. Szerencsére nem kell értenem ahhoz, hogy elfogadjam, hogy ez igenis létezik és hogy én vagyok fordítva bekötve. Ettől még mindig fura marad :D
2022. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem fura. Én is így voltam.
2022. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem fura, de azt tisztazzuk, hogy te gyereket magad miatt szeretnel, nem azert, hogy a paroddal letrehozzatok ketten egy kozos emberket. Pont ezert nem szeretnel hazasodni, hogy meglegyen a kiskapu a kilepeshez ugy, hogy ne legyen hercehurca a kozos vagyon, a valas miatt. Tehat a parod irant nem akarsz elkotelezodni.
2022. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!