Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki munka mániás,eleve van egy jó fizető állása.Ott túlórákkal együtt

( szinte minden nap túlórázik)többet keres mint én,ezzel semmi bajom nincs.


De ezek után minden nap másodállásban elmegy takarítani lépcsőházakat.

Alig látom,mikor meg itthon van teljesen érthetően hulla fáradt.


Csak nem értem mire gyűjt,mire spórol.Adóssága nincs,nálam lakik sose kértem tőle lakbért vagy hogy fizessen bele a rezsibe.


Őszintén nem tudnám megmondani,hogy decemberben(karácsonyon kívül) mikor töltöttünk el kettesben egy kis időt,mikor szexeltünk egy jót utoljára.



2022. dec. 30. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vele gondolom beszéltél erről...

Mit mond, neki ez megfelel így? Amúgy, ha vannak céljai, akkor érthető lehet, hogy ennyit dolgozik, hogy mielőbb elérje, valahol ez becsülendő. Csak jó lenne, ha ezek közös célok lennének, ha már együtt vagytok.

2022. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt mondta,hogy a 2023 évet munka szempontjából még nagyon meg akarja "húzni".

De az idei év után,hogy allig láttam nem biztos hogy akarok még egy ilyen évet.

Én mindent megértek,hogy ő is akar egy ingatlant vagy legalábbis egy önerőt.


De ez így nagyon gáz

2022. dec. 30. 11:52
 3/7 A kérdező kommentje:

-Szerintem fordított helyzetben,ha én lennék munkamániás már réges régen elhagyott volna.


-Borzasztó érzés,mikor egy párkapcsolatban magányos vagy.

2022. dec. 30. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználja a helyzetet hogy nem kell lakbért sem rezsit fizetnie. Gyűjt ameddig csak tud de ha neki ez megéri hogy kuka lesz a kapcsolata akkor nagyon nem szerethet....megmondanám a helyedben hogy neked kezd ebből eleged lenni és magányos vagy nem érzed úgy hogy még egy évet kibírnál így. Erre mit mond?
2022. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg érthető, hogy szeretne ő is valamit elérni. Saját ingatlan, tartalék... Jó, hogy neked van, de kevés párkapcsolat tart örökké, könnyen az utcára kerülhet, ha csak arra alapoz, hogy neked mid van. Most fiatal, most tud ennyit dolgozni. Ha tényleg még egy év hajtás, és összejön neki legalább egy onerőre, akkor egy ingatlan nagyon jó befektetés. Egy évet simán ki lehet bírni szerintem, sokan egy állásban is ennyit dolgoznak a napi megélhetésért.
2022. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha szereted, elfogadod. Ha nem akkor nem. 1 évet kért, had érje el a saját célját is.
2022. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Ha szereted elfogadod" istenem... és a csaj mikor fogadja azt el, hogy a kérdező szeretne néha vele több időt tölteni? Szeretet ide vagy oda mindkét félnek engedni kell. Ha a lánynak most fontosabbak a céljai, akkor hagyja a párkapcsolatot. Koncentráljon 100%-ban a munkára. Én nekem is volt olyan kapcsolatom, amiben magányosnak éreztem magam. Soha többet ha lehet. Kérdező, beszélj vele, mond el neki mi a helyzet, ha nem érti meg, akkor menjetek szét. 1 év múlva meg lehet, hogy azt mondja, még 1 év és aztán még egy. Neki a céljai fontosabbak, amivel semmi baj nincs. De akkor ne legyen kapcsolata ha nincs ideje rá, vagy találjon olyat, akinek ez a helyzet megfelel.
2023. jan. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!