Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a párkapcsolatom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a párkapcsolatom? Hogy így érzek?

Figyelt kérdés
Na 15 éves voltam amikor összejöttem a párommal.most vagyok 18 3 éve vagyunk együtt. Ő 9 évvel idősebb nálam. Minden jó köztünk. De kb pár hónapja más férfiakról álmodok. Nem a páromrol. Napközbe más férfira gondolok. De szeretem a párom tudom. Nem akarom elhagyni. Lehet az a baj hogy túl fiatalon jöttem vele őssze és nem éltem ki magam. Nem tudom. Most is fiatal vagyok az tény. De szeretem
2022. dec. 1. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire mondják, hogy a korkülönbség nem számít, szerintem ebben az esetben, ahol tizenéves és huszonéves emberek vannak nagyon számít. Mert ebben a korban akár fél év alatt is nagyon sokat változol, és teljesen más dolgokat él meg, és más érdekli egy 27 évest és egy 18 évest. Ő (ha szeretne) már családalapítási szakaszban van, de te nem hiszem hogy 18 évesen gyereket akarsz. Ő felnőtt független, egyedül él (gondolom) számlát fizet stb. Te vagy még otthon laksz, vagy most kezdted ezt az utat, stb. És az is simán lehet, hogy már nem az kell neked ami 15 évesen, nyilván az élet más területein ezt látod.
2022. dec. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Más eletvitel, korkulonbseg és hogy ő az első komoly kapcsolatod.
2022. dec. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első kapcsolatomban 7 év volt a különbség, ő 27 éves volt én 20. Először nagyon tetszett, hogy idősebb, tapasztaltabb ferfi a párom, de aztán elkezdtek kiütközni a különbségek. Amikor az ő barátaival találkoztunk én nagyon untam magam, mert a 30+ -os korosztályban már feleségek, vőlegények, gyerekek voltak.

Amikor az én barátaimmal találkoztunk neki volt unalmas, mert olyankor nyilván nem az aktuálpolitikáról, munkáról, távoli tervekről, családról, csapatépítőkről dumáltunk.


Más volt a rutinunk, ő már évek óta dolgozott, én még tanultam, ő össze akart költözni, én meg ragaszkodtam a szülői házhoz, anyukámhoz, a kutyámhoz, a közelben lakó barátaimhoz.


Nekem a 7 év korkülönbség is áthídalhatatlan akadályokat gördített elém. S ezek nem azonnal ütköztek ki.

2022. dec. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!