Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudna változni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudna változni egy ilyen ember ? Súlyos probléma..

Figyelt kérdés

Nem igazán bírom már ezt...


A férfi akivel együtt vagyok teljesen kikészít...


Kezdem azzal hogy szerintem ilyen pedáns ember nincs még egy az már biztos... beteges amit művel szerintem.


Tisztaság és rendmániás ezt tudom, de szerintem ennek is egy durvább fokozata...


Cipővel nem szabad belépni a házába, vagy ha mégis akkor ilyen lábzsákkal vagy mivel. Különböző méretű ilyen latex kesztyűk közvetlen ott a bejáratnál (igen, azt is fel kell húzni) :).


Bent úgy ragyog minden, hogy olyan steril hely még a kemoterápián sincsen, de komolyan...


Szennyestartó kosárból minden ruhaneműre külön 1. Tehát alsógatyának, zokninak stb. Belehajtogatva , már már vasalva van a szennyes 🙃


Gumikesztyűbe van otthon a saját házába, fürdésnél leveszi. Mikor kérdeztem hogy minek csinalja ezt, akkor azt mondta hogy szereti a tisztaságot, az ujjlenyomat pedig zsíros...


Minap pörköltet főzött. Grammra vagta kockára a húst... tehát pl 20 gramm 1 kocka. Ha 21 vagy 19 akkor azt félreteszi darálthúsnak.


Mult éjjel nála aludtam, felkeltem, kimentem megkeresni, hát a fürdőszobát takarította, hajnali 2 kor. Mert fél kettőkor neki eszébe jutott hogy kihagyott pár foltot, mert látta a foltot. De mondom nincs folt, állj le. Végül nemtudom meddig takarított mert én visszamentem aludni.


De a poén az, hogy nem csak otthon ilyen rendmániás... konkrétan volt olyan eset hogy odament egy másik férfihez, megigazitani a ruháját, mert hát nem állt jól. Természetesen a pasi hülyének nézett minket... hajlamos a környéken nekiállni szemetet szedni tehát csikket ilyesmit.


A szexuális élet egy vicc. Nem is írok róla semmit inkább.


Tényleg nagyon brutális, és már utálom ezt...


Megismerkedéskor kérdeztem hogy hány barátnője volt stb ilyen dolgokat, mondta hogy viszonylag sok, de nem tartottak sokáig. Hát most már értem miért.


Mondtam neki azt is hogy ez nem normális amit csinál... meg se hallja.


Volt olyan hogy neki estem, mármint hogy csináljuk... ledobáltam magamról mindent. Ott feküdtem meztelenül, és a ruhákat nézte. Elkezdte összehajtani... jézusom mondom.


Ja és had ne mondjam hogy takarítónő jár hozzá, hetente 5! alkalommal. Aki kizárólag csak az előszobát és a konyhát takaríthatja. Minden mást a pasim takarít.


Volt alkalmam egy munkatársával beszélni, és ő is azt mondta hogy brutális amit csinál... kikészíti őket is.


Még egy csomó ilyen dolgot tudnék írni, de szerintem ez bőven elég információ.


Na kérdezem én pasiktól vagy lányoktól, ti ezt meddig bírnátok elviselni ?


2022. dec. 30. 12:55
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
98%
Mielőtt megismertem előtte 10 évvel otthagytam volna.
2022. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%

A p*ncidat is latex kesztyűben fogja meg? Le is fertőtleníti? :)

Viccet félretéve vagy valamilyen betegsége, de ezt csak pszichiáter szakorvos tudja diagnosztizálni.

Nekem van egy Asperger szindrómás (+kényszerbeteg) ismerősöm ő meg megrögzötten mos. Mindent mindig kimos, lemos, felmos, állandóan fogat mos, fürdik, mosogat vagyis pacsál. Náluk van olyan hogy el kell zárni a bejövő víz főcsapját, akkor lenyugszik. De neki erről van szakorvosi diagnózisa. Ez kényszerbetegség nála.

Lehet hogy a párod a tisztaságmániás kényszerbeteg vagy a baciktól fél. Terápiára kellene járnia, hogy normális keretek között tudja tartani a takarítási kényszerét. De amíg ő maga nem tesz érte, hogy szakemberhez forduljon (mert neki ez a természetes) addig ez a helyzet nem fog változni. Megszoksz vagy megszöksz.

2022. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez most valami poén?
2022. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
72%

Mi az, összejöttél Monkkal?


Pedig pont a szex része lett volna izgalmas, arról mit írsz.

2022. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Nem. Nem poén. Veletlenul sem... sajnos.
2022. dec. 30. 13:29
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor miért nem szakítasz?
2022. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek általában 30 után már nemigen változnak
2022. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Beteg a pasid! Sajnos súlyos mentális beteg. Kényszerbeteg! Kezelésre szorul.
2022. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
De érzelmileg is ennyire steril veled?
2022. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Azért nem szakítok mert szeretem őt... mert egyébként egy vajszívű ember, normális... csak ez tenyleg beteges.
2022. dec. 30. 13:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!