Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss házas nők miért kezdenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss házas nők miért kezdenek ki más férfiakkal? Ennyire nem bírnak magukkal?

Figyelt kérdés
2022. dec. 30. 13:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
A nők márcsak ilyenek.
2022. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem kezdenek ki, ez durva általánosítás.
2022. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Ez hol történik, cica, fejtsd ki, mi bánt.
2022. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%

Mert addig nem akartak pasizni, amíg nem volt biztos, hogy megvan a házasság.

Bár szerintem inkább fordítva van, akkor kezdenek nézelődni, amikor kétségeik vannak, hogy tényleg akarnak-e feleségek lenni.

Aztán, hogy megtörtént lenyugszanak évekre.

2022. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%

Én kapásból tudok mondani 5 ilyen esetet a környezetemből.

Pl: Szomszéd. A pasi megadott neki mindent, baromi nagy kertes ház medencével, autó, kidolgozta a belét is hogy nekik jó legyen. Gyerek is van. A nő mégis megcsalta. A pasi azóta egy lelki roncs. Ez van.

2022. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
mit vártál a nőktől?
2022. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Pont azért, amiért friss házas pasik is kikezdenek más nőkkel. Sőt, van aki a házasságig sem tudott várni, már a legénybúcsún félrekefélt…

Tényleg semmi értelme így ennek a kérdésnek, azontúl hogy ügyesen tudjátok szidni a nőket a vélt sérelmeitekért, mert hogy konkrét sztori nincs, csak az általánosítás megy ezerrel. Nos az működik visszafelé is. 🤷🏻‍♀️

2022. dec. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%
#7 Ott a konkrét sztori az #5-nél, miről beszélsz. Csak le lett pontozva, mert fáj az igazság.
2022. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Milyen igazság, ne röhögtess már.. Anonim Jóska leírt ide valamit, ami vagy úgy van, vagy nem. Semmi konkrétum, hisz kívülről nehéz is lenne mindent átlátni, csak egy jól hangzatos sztori, hogy biztosan lehessen mocskolódni.


Ez a baj veletek, hogy csöpög belőletek a rosszindulat a nők irányába, miközben egy fikarcnyival nem különbek a férfiak sem. A megcsalás továbbra sem nemfüggő! Ugyanúgy van egy halom férfi is, aki félrekefél, csalja a terhes feleségét, meghúzza a táncoslányt a legénybúcsúján stb. Ha a valóban érdekelné a kérdezőt a jelenség miértje, akkor nem egyrészt nem menne bele gusztustalan általánosításokba, másrészt nem emelné ki, hogy friss házas nők, hanem csak annyit írna “friss házas ember”, a megcsalást ugyanis továbbra sem csak a nők követik el!

2022. dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

"#7 Ott a konkrét sztori az #5-nél, miről beszélsz. Csak le lett pontozva, mert fáj az igazság."


Az nem konkrét sztori, ilyet én is tudok.


Az én szomszédasszonyomat meg megcsalta a férje. És mindent megadott neki. Tudom, mert... egyszerűen csak tudom.

2022. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!