Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezdenétek mostanság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdenétek mostanság neki az ismerkedéseknek, mire kell figyelni, ha nagyon sok év kimaradt volna, és újra szeretnétek férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szeretném kikerülni a kamu egyéneket.

2013. jan. 22. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom dugjál velem egy jót én férfi vagyok!!!!!
2013. jan. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs, de számomra nem nálad kezdődik a férfi.Az ilyen szövegűek mint te vagy, nálam még a kispályás kategóriába se férnek bele.
2013. jan. 22. 09:04
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem símán csak arra kell figyelni, hogy ne add oda könnyen magad. akit tényleg érdekelsz és nem csak szexre kellesz, az úgyis lelép az első pár bepróbálkozás után. a többit meg majd kitapasztalod, hogy neked mennyire felel meg az érdeklődő.
2013. jan. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 PureGame ***** válasza:

Mindig legyél önmagad és legyél nyitott az ismerkedésre minden helyzetben. Egy helyzet csak egyszer adódik és ha úgy érzed "ebből lehetne valami", ne szalaszd el. Veszteni valója senkinek nincsen. Ne másnak akarj megfelelni, csak saját magadnak.


Kamu egyének mindig is lesznek. Szokták mondani, hogy egy élet is kevés megismerni a másikat. Persze a korábbi tapasztalatok sokat segítenek és azért mindig járj nyitott szemmel.


Öltözködj a karakterednek megfelelően, mosolyogj mindig. Esetleg nézz körül az ismeretségi körben lehetne-e valaki, ha nagyon nem megy, adj fel netes hirdetést fotóval.


Én pl. utcán is szoktam próbálkozni. (Férfi vagyok) Ezzel nem azt mondom, hogy próbálkozz te is, de légy erre is nyitott. ki tudja.. :)

2013. jan. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár én nőkkel ismerkedtem :-P De sok-sok év kihagyás után. Neten kezdtem. Mindenki mondja, hogy sok a kamu, stb., de egy kis gyakorlattal ki lehet az olyanokat szűrni és simán lehet normális partnert is találni.

Másodsorban meg kerestem társaságot, akikkel eljártam szórakozó helyekre. Mivel a 30-40-es korosztály volt a célcsoport, ezért nagyon sok felolvasó estre, színházba és hasonlóakra. Párokkal is érdemes elmenni, mert mindig van egy facér kolléga, ismerős, stb. a társaságban.

2013. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ajj!

A hazudos embereket mindig lehet találni, de ha úgy indul neki az ember h minden pasi csak azt akarja, és minden pasi csak megjátsza magát, akkor jobb ha maradsz a géped előtt és nem ismerkedsz.


Nyitottnak kell lenni új emberekhez, ismerkedni, beszélgetni flörtölnui, és nem bedölni az első embernek aki azt mondja h szeret hanem előbb ismerd meg jobban, és ha nem tutko akkor mész tovább.

2013. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A válásom után kellett egy év, mire rászántam magam az ismerkedésre. Rögtön a neten kezdtem, társkeresőn. Több pasival is találkoztam, a negyedik volt az igazi.:-) Vele már öt éve együtt vagyunk, két éve együtt is élünk.

Hogy mire kell figyelni? Ne feküdj le vele első randin, akkor sem, ha már nagyon idejét éreznéd.:-)

2013. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!