Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy a nők nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy a nők nem kezdenek olyan férfiakkal, akik nem jönnek be nekik elsőre?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy szórakozóhelyen vagy az utcán megállít bennünket egy srác, hogy nagyon szimpatikusnak talál, nem szeretnénk-e vele ismerkedni/meginni valamit?

Mivel nekünk nem tetszik az illető, nem találjuk vonzónak, semmilyen érzelmet nem ébreszt bennünk (és netalántán épp dolgozni rohanunk), ezért megköszönjük, de visszautasítjuk az ajánlatát.


A kedves férfiú reakciója természetesen az, hogy kiír egy kérdést a GYK-ra: miért is nem adunk esélyt olyan fiúnak, aki nem tetszik első pillantásra, miért nem ismerkedünk velük? (nagyon sok ilyet olvastam már itt)


Kérdem én: ha ti előre szelektáltok, és csak azokhoz a lányokhoz mentek oda, akik tetszik nektek (mert nyilván ti sem a szürke, elhízott vagy igénytelen lányoknál próbálkoztok), akkor mi miért nem tehetjük meg, hogy mi is szelektálunk, és csak azoknak a közeledését fogadjuk el, akit mi is vonzónak tartunk elsőre?


2013. nov. 20. 18:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
3%
Ilyen helyzetben persze. Viszont egy férfi bele tud szeretni olyan nőbe, akit már régebb óta ismer, csak mondjuk nem fedezte még fel a személyiségét. Egy nő erre nem képes, mert a nőknek a személyiség nem számít, csak a külső.
2013. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Na most kapsz...
2013. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem baj, csak azoknak az embereknek, akiket elküldtek. Szerintem ezen továbbra sincs értelme vitázni, mivel ez már kismilliószor ki lett itt tárgyalva.
2013. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mert ezzel belegázolnak a kedveskék piciny lelkébe.
2013. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Kár, hogy elfelejtettem odaírni, hogy hosszú távon természetesen más a helyzet, hiszen a két ember sokat van összezárva (pl. egyetem vagy munka miatt), akkor természetesen felfedezhetik egymás személyiségét, és elkezdhetnek vonzódni a másikhoz.


Egyes, te kifogtad ezt, de nem kellene egyből hülyeséget leszűrnöd. Én vagyok rá az élő példa, hogy elsőre egyáltalán nem jött be a párom, de a közös munka során beleszerettem, most pedig a legjobb pasinak látom a világon...

2013. nov. 20. 18:13
 6/22 anonim ***** válasza:
59%

Egyáltalán nem baj, sőt! Mindenki olyannal kezdjen, akihez vonzódik.

De hidd el, hogy az önbizalomhiányos, magukat rondának tartó egyedek szerint ők belsőre értékesek, tehát nekik is jár punci, pusztán azért, mert ők olyan rendesek. Hahaha, az élet nem őket igazolja.

2013. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel így semmi baj sincsen, ha egyszer, vagy kétszer történik meg a dolog. Van ilyen, bár csorbát szenved a büszkeség, nagyobb baj nincsen. A baj ott kezdődik, hogy van a férfiaknak egy olyan rétege, akik ezt nap, mint nap átélik, nem egyszer, kétszer, hanem százszor vagy még többször is. azt hiszem érthető az elkeseredés, főleg akkor ha az illető még csak nem is szelektál előre. Én pl. igazán szép lánynál sosem próbálkoztam, tudom a helyem, szép lányt sosem fogok tudni megszerezni. Én a külsőleg nem annyira megnyerő lányokkal próbálkozom, de mondjuk ők is csak leráznak. És most őszintén: ki az, aki úgy tudna rengeteg visszautasítást feldolgozni, hogy közben kicsit sem keseredik el?
2013. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Jogos a felvetés, de akkor ezt vállalni is kell, ahogy mi tesszük!
2013. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

én csak akkor utasítom vissza az efajta gesztust,ha tényleg sietek.ha beülni valahova nem is,de beszélgetésbe szivesen belemegyek.az első 5 perc után kiderül hogy hogy állok a sráchoz.a külső ellenére.bármennyire is furcsa

18/l

2013. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#9

Hozzám jössz feleségül? :D

2013. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!