Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vesződjek a haverok ellen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vesződjek a haverok ellen, vag, felesleges? Amikor ellenem akarják befolyásolni

Figyelt kérdés

Nem első olyan kapcsolatom van, amiben vannak olyan dolgok, hogy vagy haveroknak vagy havernőknek valahogy nem fekszik ha a barátom oda vissza van értem, vagy szerelem van.

Amikor úgy van egy két emberke aki csak úgy közénk akarna állni, nem tetszik nekik ez az.

És ezek barátok, haverok.

Vagy incelek, vagy rossz kapcsolatban levők, akik úgy nem örülnek mások boldogságának.


Előző barátomnak erre felnyitottam a szemét, eleinte nem látta, de később igazat is adott. De sajnos vele vége van. És másik van.

És kezdem unni az ilyen játszmákat, mikor vkit ellenem folyásolnak be. És azom agyalok nem fogom nyitni az aktuális barátom szemét, eleget küzdöttém én ilyen szituációkkal már volt kapcsolatomban is.

Nincs nekem ehhez kedvem újra kezdeni.


Engedjem el? Hogy tereljék ahova akarják? Vagy miért vegyem fel a kesztyűt megint?



#befolyásolás #vakság #kapcsolatellenes "barátok"
2023. jan. 1. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Konkrét példa? Mert így elég kusza!
2023. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem fog tetszeni, de lehet, hogy tényleg veled van a gond, hogyha ez ennyire gyakori. Én még sosem találkoztam ezzel a jelenséggel, a pasim haverjai hívnak magukkal mindenhova (előbb, mint a pasim), nyaralni, bulizni, otthon érezhetem magam náluk, hazavisznek a szüleikhez stb. (Persze ilyenkor ott van a barátom is, de a lényeg, hogy a barátai örülnek, hogy ott vagyok)


A másik, tegyük fel, hogy igazad van, és velük van a gond. Ekkor a pasidnak kéne felismernie a helyzetet és kiállnia melletted.

2023. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Ha mindig te vagy az, akitől féltik a pasit, akkor annak oka van.

Egyáltalán nem jellemző ez a haverokkal. Többnyire simán befogadja a partnereket a baráti társaság.

2023. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

"És ezek barátok, haverok.

Vagy incelek, vagy rossz kapcsolatban levők, akik úgy nem örülnek mások boldogságának."


Miért barátkozol ilyen emberekkel?

2023. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A másik köreiben vannak ilyenek.

Talán irigyebb, megkeseredett típusok, vagy rossz kapcsolatban levők.

(Előző barátom előtt pl az exnője is akart engem folyamatosan bemocskolni, sok hasonló is volt, vele már keresztul mentem ilyeneken, eleinte nem látta át a szitukat, de aztán igazat adott nekem, nem is csak ilyenekben, hanem sok másban is. Nekem már nincs kedvem ujabb kapcsolatomban is a másiknak a figyelmét felhívni dolgokra meg ezeken témázni.)


Mostani kapcsolatomban úgy vagyok, hogy elengedem a másikat, ha befolyásolják, befolyásolni tudják, tegyék. Belefáradtam már ebbe egyszer hogy én küzdjek.


Csak furdal a lelkiismeret hogy küzdenem kéne?

2023. jan. 2. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!