Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik azok a hibák amiket első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a hibák amiket első kapcsiban el szoktak követni?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom gykn hogy az első komoly kapcsolata az embernek ugyse tart örökké mert elkövet hibákat amikből viszont késöbb tanul. Miylen hibákra gondolnak itt az emberek?

#Párkapcsolati hiba
2023. jan. 2. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Minden... Bármi. De tényleg. Fogalmad sincs először, hogy mi hogy működik, mivel bántod meg a másikat. Úgyhogy ja, elcseszel mindent, amit csak lehet.
2023. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Az első és legnagyobb hiba általában az, hogy összejönnek.
2023. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Kérdésedből ítélve fiatal vagy, ezért én csak azt tanácsolom. Ne legyetek egymás nyakán folyton! Lesztek majd eleget együtt.
2023. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Tul koran jottunk ossze.
2023. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Kapcsi...
2023. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem első kapcsolatban senki sem tud annyira kompromisszumokat kötni. Valamint még nincs összehasonlítási alapod, csak egy idealizált kép van az ember fejében, hogy milyen egy jó kapcsolat és ez sokszor eltér a valóságtól. Az ember először szerintem kis dolgokon is veszekszik, amiket később nagyon könnyen el tud intézni. Valamint a tökéleteset keresi, amit sose fog megkapni.
2023. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Amit én a környezetemben láttam:

- beteges féltékenység apróságokon (megfogtad valaki más vállát / rámosolyogtál valaki másra / ha én nem tudtam veled menni bulizni, miért mentél el a haverokkal, miért nem poshadtál vele otthon / miért jelölted vissza facebookon / miért mondtad a Jucinak vagy Lacinak, hogy milyen jó a pulcsija stb.)

- kompromisszumkötési készség hiánya, vagy tapasztalatlanság kompromisszumkötésben

- ragacskodás a másikon, nem hagyni a másiknak életteret rajtad kívül

- baromságokon való hiszti

- másik elhanyagolása haverok miatt

- ha a másik más élethelyzetben van, annak meg nem értése (főleg akkor szoktam látni, ha az egyik fél még tanul, a másik meg már dolgozik, urambocsá magát is eltartja... miért nincs ideje óránként írni vmi messenger programban vagy telefonálni, miért nem tud heti 3 hétköznap hajnali 2ig bulizni maradni, miért nem tud szuperspontán délelőtti programot szervezni, miért nincs hó végén x ezer forintja bulizni vagy utazni stb.)

- haverok véleményére túl sokat adni a pároddal kapcsolatban

2023. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Hans Pötterman ***** válasza:
Leginkább a túltolt féltékenység, és egyéb önismereti tévedések amiket kivetítünk a másikra .
2023. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

7.: még egy dolog...


azt hinni, hogy a másik a párkapcsolatban úgy fog viselkedni, ahogy mások, akiket ismersz, ill. ezt elvárni tőle - sokan azt hiszik, hogy pl. csak az lehet normális, amit otthon a szüleik között látnak, vagy a legjobb barátjuk és az ő barátnője / barátja között...

2023. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek nem tünnek oly komoly dolgoknak amiken nem lehet e tullendülni, együtt fejlődni ezekben. Inkább arra irányulna a kérdésem hogy mi olyan dolgokat követünk el ami miatt szakitással végződik a legtöbb kapcsolat.
2023. jan. 2. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!