Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első évben amikor összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első évben amikor összejöttél pároddal, megfordult a fejedben hogy mennyire lefeküdnél mással?

Figyelt kérdés

Szépen kérnék mindenkit, anonim oldal de őszinte válaszokat és szavazást szeretnék a témával kapcsolatban.


Hogy sz*****isan beindít mert..



Például sokkal helyesebb/gazdagabb/kedvesebb/férfiasabb volt az illető mint a párod?

(/egyéb miatt? Kérlek írd le)


Vagy csak azért mert nagyobb volt a melle/ feneke / szebb volt az arca..?

(/egyéb miatt? Kérlek írd le)



2022. dec. 2. 12:48
A kérdező szavazást indított:
Igen, megfordult a fejemben első év alatt Férfi vagyok +++
Nem, eszembe sem jutott első év alatt Férfi vagyok - - -
Igen, megfordult a fejemben első év alatt Nő vagyok +++
Nem, eszembe sem jutott az első év alatt Nő vagyok - - -
63 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%

Nem az első évben vagyunk, de még most is megfordul a fejemben.

Az első évben inkább csak akkor fordult meg a fejemben ha láttam egy helyes pasit és belemerültem a gondolataimba.

Most így pár évvel később többször eszembe jut, de szerintem ezzel semmi baj nincs.

Ettől függetlenül nem tenném meg soha, és nem csalnám meg a párom. De "álmodozni " szoktam.

30/N

2022. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%

Megprodult a fejemben, de soha nem tettem meg, bárkivel is voltam együtt.

30f

2022. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%
gazdagabb? Az ember nem a pénzre gerjed.
2022. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
7%

#3 A mostani nők többsége igen.

Lehetsz te akármilyen csúnya, ha van egy saját házad (nem hitelre), saját újszerű autód és biztosítani tudod neki az “anyagi biztonságot”, akkor kb. mind a tiéd.

2022. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
4. Hát azért izé. Nem egészen :D
2022. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
40%

Általában a legjobb pasikkal vagyok és szerelmes, akik mellett igen nehéz is lenne csak egy olyat felmutatni, aki tetszene.

Engem irdatlan nehéz lenyúlni egy pasi mellől, aki nekem maga a tökéletesség, akinek sikerült annak most is gratulálok. Teljesítette azt, amirol azt hittem hogy lehetetlen.


Es nem szexualitással fogott meg egyáltalán hanem érzelmi alapra jatszott. Nem a testem kellett hanem a szivem es a testem. Es ő lett a férjem.

2022. dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Első évben? Hülyeség, normális embernek ilyenkor ez eszébe sem jut.

Inkább 10-20 év múlva van ennek reális esélye/veszélye.

Aki már az első évben ilyeneken töri a fejét, annak nem való a házasság ill. a tartós élettársi kapcsolat.

2022. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki gyarló, nekem is mindig másik p.na járt a fejemben, mialatt kapcsolatban voltam. Egy párat le is akasztottam.
2022. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
Első évben szerintem is fura másra gondolni. Mondjuk nekem a közel 10 év alatt sem igazán jöttek ezek a tartós ábrándozások, ha az utcán megláttam valakit, aki kifejezetten jól nézett ki, akkor kb amíg szem előtt volt, addig eljátszottam a gondolattal, amint kikerült a látóteremből, már kb el is felejtettem. Ilyen, hogy konkrét pasi az ismerősi körből, akiről egyáltalán tudnék bármilyen intimebb infót, mint pl anyagi helyzet vagy akármi, soha fel sem merült bennem. Bevallanám, ha így lenne, nem erkölcsi magaslatok miatt van ez így, egyszerűen csak elégedett vagyok a választásommal, a férjemmel, nem vágyom másra.
2022. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Én nemet jelöltem, de az én válaszom nem valami releváns, mert nem vagyok az a szexuális típus, mint az átlag. Nekem havi 1-2 szex untig elég, az a lényeg nekem, hogy kevés legyen, de az jó legyen. Ezt pedig tökéletesen nyújtja nekem a párom, tehát nálam kb. esélytelen hogy elkezdjek ábrándozni, mert az igényem 110%-ban ki van elégítve, érted. Ilyen igényt nem nehéz kielégíteni, hacsak nem valaki nagyon rossz az ágyban, annak nem menne. De a párom jó az ágyba, mérete is ideális, szóval... Szerintem nekem 10 éves kapcsolatban sem fog veszélyzetetni, hogy szexuálisan hűtlen legyek. Flört vagy fellángolás más iránt esélyesebb, mint a szex.

26/N még 3 napig, akkor 27/N :D

2022. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!