Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem a dühömet? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a dühömet? A páromnak van gyereke és volt felesége, egyszerűen zavar hogy vannak, pedig a volt feleség csak a gyerek miatt telefonál, a gyerek meg elfogadott mert már nen az első baratnő vagyok az apja életében. Aválás óta.

Figyelt kérdés
Néha rámjön egy tehetetlen düh, hogy minden második hétvégén itt a gyerek, de ők a fejem felett megbeszélve is átszervezik, és akkor ugrik a közös szabad hétvége, hogy minden a gyerek körül forog, minden gondolata ez a páromnak, hogy elvált ott hagyott egy családot, zavar hogy én a második felesége leszek, ha elvesz, és a gyerek téma, nekem minden új lesz, és félek hogy ő a volt feleségéhez fog hasonlitgatni hogy ő milyen anya, még a gyerek téma azt mondta nagyon odébb van, de közben meg örülök hogy az ex csak a gyerek miatt hívja, hogy nem veszekednek, a gyerek is szeret és én is őt, és legalább lesz testvére a gyerekünknek, van ami segít ezeken a negatív gondolatok? Néha azt kívánom bárcsak ne lennének a párom eletében, nem kéne hozzájuk alkalmazkodni, van ami segít? Vagy ez bennem mindig tüske marad? Mindig támogatnia kell az első családját, az fontosabb lesz mint a mi gyerekünk?

2022. dec. 1. 13:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Ha ennyi szorongást, indulatot, dühöt vált ki belőled ez a helyzet, akkor inkább gyermektelen férfit keress magadnak.

Amit leírtál, azok nagyjából természetesek, és ha te nem tudod pároddal együtt járó természetes dolgoknak tekinteni ezeket, akkor ebből nem lesz boldog kapcsolat.

2022. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekes partner ezzel jár. Ha ezt nem tudod elfogadni akkor felesleges tovább folytatni a kapcsolatot. Tetszik vagy sem, a gyereke mindig a gyereke marad, és mindig támogatni fogja, különösen mivel csak hétvégi apuka úgymond.
2022. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mint ahogy engem meg a csekkek idegesitenek meg kések velük, mások.meg ahogy jon ugy fizetik.


Vki vagy megszokja a természetes környezetét es automata csinálja, vagy nem. Az utobbinak felesleges ideg amit magának csinál.

2022. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De az én érzéseim normálisak?
2022. dec. 1. 13:46
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért jöttél vele össze vagy még vagy vele, ha ezt ennyire nem tudod elfogadni?
2022. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mert a páromat szeretem és amikor kettesben vagyunk akkor minden rendben és nagyon boldog vsgyok
2022. dec. 1. 13:49
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

nem akarsz alkalmazkodni

magadnak generálodgenerálod a feszkot

2022. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

"ők a fejem felett megbeszélve is átszervezik"

Mondjuk ezt nem pont így kéne - ok, hogy a gyerek az első, de azért a férjemmel egyeztetjük, ha változik a kisfia láthatása, amikorra nekünk lebeszélt programunk van. Nyilván ha anyuka felhívja, hogy úgy van a beosztása, hogy szerda helyett a kedd délutánt tudja-e vállalni, akkor persze.


Ha alapból zavar, hogy volt már felesége, hogy van gyereke, neked ez mindig is tüske lesz. Akkor is, ha lesz közös gyereketek.

2022. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%

Féltékeny vagy rájuk, sajnos ezt vagy legyőzöd magadban,vagy

együtt élsz vele.Egyébként teljesen érthető érzés, vannak

akik ilyen tipusok, te legalább be mered vallani.

Mert majd itt a többség le fog írni emiatt,arra mérget vehetsz.

2022. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen engem zavar, de mivel 10+ év a korkülönbség ezért ez természetes valahol, néha nagyon megértő, máskor meg nagyon dühös vagyok
2022. dec. 1. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!