Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal lassan egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal lassan egy éve vagyunk együtt, de úgy érzem, teljesen más az elején. Úgy érzem, hogy csalódott bennem. Vagy vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, párommal lassan egy éve vagyunk együtt (interneten ismerkedtünk meg). Mostanában nagyon feltűnt, hogy teljesen más, mint az elején. Sosincs egy kedves szava hozzám, mindig csak úgy, hogy viccből piszkál, tudjátok, amikor piszkálódósan mutatja ki, hogy szeret. De így, hogy közben egyszer sem hangzik el olyan, hogy szép vagyok, vagy bármi ilyesmi, hogy szeret velem lenni, akármi.... Egy idő után az emberben csak a piszkalodas marad benne. Már beszéltem vele erről, és azt mondta, hogy ő nem a szavak embere és a tetteivel bizonyítja inkább, hogy szeret. Ami igaz, de nekem annyira hiányzik az, hogy beszéljen, hogy mondja hogy szeret (ő sosem mondja, mindig csak én, viszont legeslegelőször ő mondta ki.) A szexuális életünkkel sincs minden rendben, nekem sokkal nagyobb étvágyam van, ha ō meg nem akar semmit akkor folyamatosan hárít. Nem tudom mit kéne tegyek azért, hogy ne érezzem ezt, ne akarják neki megfelelni és ne azon gondolkoztam hogy vajon miben csalódott bennem és a volt barátnőjéhez hasonlítgassam magam.

Csak ilyen apróságok sem kerülnek elő, hogy írok neki üzenetet, hogy szép álmokat. Régen mindig azt válaszolta, hogy akkor velem szeretne álmodni, mostmár ezt sem. Nagyon hiányoznak, hogy legalább egy virágot, vagy egy csokit vegyen nekem, hogy érezzem hogy fontos vagyok számára, hogy szüksége van rám..

Mi lehet a probléma és hogyan tudnám szerintetek megoldani?

(Bocsi hogy kicsit csapongtam :( ) előre is köszönöm!



2023. jan. 2. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen tettei vannak, amivel bizonyítja, hogy szeret?

Amit leírtál, az azt mutatja teljesen érdektelen feléd, még a szex sem motíválja! A hibát ez alapján nem magadban kellene keresned.

2023. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A 7 napból 4-et nála vagyok, együtt főzünk, stb. sokszor olyan, mintha együtt laknánk. Voltunk együtt üdülni és kifizette magától. Ha olyan kedve van, akkor viszont odabújik folyton hozzám, homlokpuszi, ilyen apróságok. De eléggé ritka mikor van ilyen. De ezektől függetlenül mindig olyan gondolatok keveregnek bennem hogy valami nem tetszik neki bennem, azért érzi ezt, azért nem mond semmit szavakkal, azért nincs egy kedves szava hozzám.
2023. jan. 2. 23:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Viszont valamikor egyedül voltam nála, és van egy kis jegyzetfüzete, amibe verseket ír. Beleolvastam és az összes kb a volt baratnőjéről szólt, nagyon nagyon romantikus és szenvedélyes, ragaszkodó megfogalmazással. Azóta folyamatosan az jár a fejemben, hogy rólam nem az, hogy nem is ír, nem is mond semmit.
2023. jan. 2. 23:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem most írta ezeket, hanem régebben, mikor még nem voltunk együtt.
2023. jan. 2. 23:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ő hány éves?
2023. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
25 éves
2023. jan. 2. 23:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Mintha a sajat exem kifogasait hallanam. Velunk ugyanez volt. Nem fejezte ki hogy szeret, mindig azt

Mondta mas a szeretetnyelvunk…en szakitanek mert szenvedni fogsz es ha nem megy

2023. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!