Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap leszünk egy évesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap leszünk egy évesek a barátnőmmel. Lányok, ti milyen ajándéknak örülnétek? -Vagy fiúk ti mit vettetek?

Figyelt kérdés

3-max 4 ezer ft-om van rá..

Valami ötletes kellene..

Akármilyen ötlet jó..


(Aki meg vibrátort vagy ilyet ír dugja be az anyukájának..)


2010. okt. 2. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

a virának minden nő örül.

vannak nagyon szép csokrok plüssálattal amit meg is őrizhet emlékbe.

2010. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha szereti a plüss dolgokat vegyél neki egy cuki macit aminél 1 szív van pl

a lényeg szerintem hogy valami személyes legyen amiből érzi hogy szereted ...a "nagyobb" ajándék mellé szerintem vehetsz neki valami pici apróságot pl egy aranyos szivecskés kulcstartót amit magánál tud tartani:) szerintem az tök jó dolog én tuti vennék a te helyedben valami ilyesmit

2010. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha van közös képetek, akkor vegyél egy képkeretet és keretezd be, én személy szerint nagyon örülnék ennek az ajándéknak!

Plüssök minden mennyiségben, a lányok szeretnek ilyenekkel aludni, és érezni, hogy a barátjuk illata rajta van.

Virág!!!Bármi mellé 1 szál rózsa, imádom:)

2010. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én egy nagy csokor vörös rózsának biztosan örülnék
2010. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hát, ez azért kor függő .

Ha plüsmacit nem látsz nála a szobában, nem biztos, hogy örülni fog neki. Nincs olyan jó barátnője, akihez tanácsért tudnál fordulni? Persze, aki nem teszi közzé utána a Hiradóban is.

Mindenféleképpen olyan valami kellene, ami maradandó, és ha ránéz, tudja, Tőled kapta.

Ma azért ez becsülendő, hogy egy fiú ilyenre is gondol.

Én személy szerint valami drágább, szép bizsu nyakláncra gondolnék, ami persze belefér a kereteidbe. És mondjuk a csomagolásra tehetsz valami kis szivecskés kis figurát, amit potom pénzért lehet kapni, azt még magával is hordhatja a táskájában...

2010. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én egy olyan kis nyakláncnak örülnék a legjobban,amin egy kettétörhető szív a medál, az egyik fele a fiúé, a másik a lányé...nem lehet olyan drága:)
2010. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valami kis személyes dolog, ami kettőtöknek szól. + Egy szál vörös rózsa mindenképp.
2010. okt. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!