Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő teherbe esett miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő teherbe esett miért csak az ő hasát simogatják, és gratulálnak neki, és senki nem simítja végig a farkad azt mondva : "Szép munka"?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 13:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Vagy amikor megkérdezi tőlem valaki, hogy mennyi az idő és a csuklójára mutogat közben. Főleg, hogy tudom, hogy hol hordom az órámat.

Mit szólna ugyan ez az illető, ha én mennék oda hozzá azzal, hogy merre van a WC, miközben a farkamra mutogatnék ?

2010. okt. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szeretem az iróniát, de ez szar.
2011. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Hol? ***** válasza:
SohwderClub-os poén vagy mi a szar az ... Talán Hadházi mondta . Csak úgy mondtam mert késztetést éreztem, hogy leírjam .
2011. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs igazad.

Dr. Veres Pali bácsit nem pontosan idézve:

Mikor egy fiú megszületik mindenki oda van érte, nézegetika pöszörőjét, megpilinckázzák,megsimogatják és azt monják: Na ez igen jó sok leányt meg fog dugni!

De mikor egy leány megszületik persze megnézik a nuniját, de senki sem pilinckázza, simogatja meg a nuniját, és senki sem mondja büszkén: Na ez igen jó sokan megfogják dugni!


1:1

2011. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Úristen... Pff. Te normális vagy?

Ha ez vicc, akkor mentél volna a Stand Up Comedy-be!

2011. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ezt neked üzenem:):):)
2011. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy vicc, de amúgy teljesen igazad van és ezt nőként írom.

Oké, hogy a nő hordja ki a gyereket és szüli meg, de ez azért eléggé passzív cselekedet, és neki pont ugyanakkora munkája volt a teherbeesésben, mint a pasinak :)

Amúgy attól kapok frászt, amikor nyilvános helyen egy nő csak azért mert terhes, egyfolytában a hasát simogatja (már egészen korai stádiumban is)... Rengeteg ilyet látok és ááááá....

És most ne gyertek azzal, hogy azért, mert nem tudom milyen ez, mert tudom!!!!

28/N

2011. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Kemény vagy öcsém XD XD XD XD
2011. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Ennyire azért ne idegeskedjetek..

Amúgy én Fuckyeahon olvastam ezt a kérdést.. :-)

2011. febr. 2. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!