Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lesz így barátnőm, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz így barátnőm, ha visszahúzódó és gátlásos vagyok?

Figyelt kérdés

Volt valaki már hasonló helyzetben? Szeretnék, de nem merek ismerkedni, mert félek attól, hogy visszautasítanak vagy megbántanak. Túlságosan bizalmatlan lennék?

Én 21F, lécci ti is írjatok kort és nemet!


2011. szept. 21. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem próbálkozol, akkor igen kicsi az esély rá, hogy lesz barátnőd; van az a mondás, hogy aki játszik az veszíthet, de aki nem játszik az máris vesztett.

A visszautasítástól nem kell félni, nem fogsz belehalni, ha megbántanak, azt is kihevered. Ne legyél nyámnyila, besz@ri, állj a sarkadra, minden fejben dől el, ha akarod, akkor meg tudod csinálni, ha nem, akkor egyedül maradsz.


19/F

2011. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, minden fejben dől el. Sajnos az enyém azt mondja, ha meglátok egy jó csajt, hogy úgysem fogom érdekelni. Szeretnék máshogy hozzáállni, de nem megy, főleg nem egyedül. :S De azért kösz
2011. szept. 21. 16:46
 3/12 anonim ***** válasza:

Kezdeném azzal, hogy nem lécci, hanem légyszí. Bocsi, tudom, hogy nem ez a lényeg:)

Szerintem menj pszichológushoz, ha te nem tudsz segíteni magadnak.

19/F-nek igaza van amúgy.

Apukád nem tudna tanácsot adni ebben?

Nincs semmi problémád? Boldog vagy azon kívül, hogy nincs barátnőd?? Barátokkal hogy állsz?

2011. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy arról van szó, hogy szeretnél barátnőd, csak nem akarsz?
2011. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az apám nem tanított nekem semmit, sosem volt gondoskodó. A szexre is magamnak kellett rájönnöm, és úgy tűnik, csajozásból sem kapok tanácsokat. Tudom, hogy azt egyedül kéne megoldani, és próbálkozom is ahogy tudok, de elég szégyellős vagyok lányok közelében. És bocsi a helyesírási hibákért. Amúgy barátokból sincs túl sok, azokat is nehezen szerzek.
2011. szept. 21. 16:49
 6/12 A kérdező kommentje:
Akarok és szeretnék, de nem megy a kezdeményezés és engem nem szoktak a lányok leszólítani, mert annyira nem nézek ki jól.
2011. szept. 21. 16:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, a kezdeményezés önmagában semmi. Inkább arra készülj, hogy ha azon túl leszel, akkor mit fogsz csinálni. Ha már azt tudni fogod, akkor az eleje sem lesz gáz.
2011. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, úgy nehéz, ha magad sem tudod, hogyan tovább, ha valaki szóba áll veled. Bár mit szeretnél inkább, hogy valaki egyből ágyba akarjon vinni, vagy barátkozik előtte?
2011. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nos, én jobban örülnék, ha barátkoznánk előtte. Bár sok csaj már az elején berak a barát talonba, szóval ezért is bizonytalan vagyok.
2011. szept. 21. 17:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem sosem volt még barátnőd ugye? Nyugalom! Sok lány pont ugyanolyan félénk, mint te. Pl. itt vagyok én 23 évesen, pedig úgy nézek ki, mint egy vadmacska (mások mondták), de sosem mernék leszólítani egy fiút. 23/L
2011. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!