Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem hiba az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem hiba az, hogy a barátnőm a lábáról készült fotókat rak ki az internetre?

Figyelt kérdés

Barátnőm fürdőben volt egy barátnőjével és a netre felrakott egy képet, amin fekvés közben a combjai-bugyija látszik.

Csak szerintem kihívó és túlzás ez úgy, hogy párkapcsolatban van???

Nézegeti,hogy kik nézték meg a fotót, a sok tuskó meg szívecskézi ezt...csak szerintem felhívás keringőre?

Jogos a sérelmem, vagy túlgondolom? Ti hogy álltok az ilyen képekhez?

Köszönöm a segítséget!


2023. jan. 6. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Te vagy a beteg féltékeny aki a szaunára is az?
2023. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy veled jár, de melletted kalandozik az tuti. Nem ő lesz a feleséged. Dugjad amíg engedi, de eljön a nap, amikor silécet kapsz.
2023. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem is gáz de mondjuk én eleve soha nem posztolok meg szelfizek szóval más kategória vagyok. Ha nem lenne kapcsolatban nekem akkor is gáz lenne de van aki csinálja. Kell az egójának a tudat hogy jó nő 🙂
2023. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem szoktam soha magamról hasonló jellegű képeket kirakni, de nem gondolom, hogy ez annyira polgárpukkasztó lenne, mint ahogy te érzed. Viszonylag sokat tesznek ki magukról fürdőruhás képet és ő még csak nem is valami pucsítós, dekoltázs-mutogatósat tett ki, ez még a normálisabb fajta. Valószínűleg olyan lány, aki szeret magáról előnyös képeket feltenni, élvezi a figyelmet és a dicséreteket, de ettől még lehet hűséges típus. Neked kell tudni, te ismered.
2023. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

bikini bridge


[link]


ÉVEK óta divat a csajoknál az ilyen kép.


Te troll vagy, vagy simám buta gyerek?

2023. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem gáz, maximum nagyon proli dolog, egy időben minden bohócina ilyet rakott ki, "mer a zinstán ez a trend".
2023. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!