Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy több szexre van igényem?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt lassan, és összesen 2x!!!! szexeltünk 1 év alatt. Azon kívül csak ujjazás volt meg stb, amikor mindketten elmentünk.

Hogyan tudnám megmondani neki, anélkül hogy megbantanam vagy tönkre tennem vele a kapcsolatunkat, hogy amúgy szerintem ez tökre nem normális dolog, mert huszonévesek vagyunk és mint egy nyugdíjas házaspár..... Nekem többre van igényem.

Nagyon nagyon szeretem őt, nyilván nem ez a legfontosabb dolog a kapcsolatban, de nekem ez egyszerűen kevés. Ha próbálok közeledni felé, érzem hogy merevedése van, de közben mégsem történik semmi. Nekem ez egyszerűen így nem játszik, hogy hónaponta sincs semmi, nekem szükségem lenne rá, és elég para hogy neki nem. 25 éves, dolgozik, de irodai ülő munkát végez, igaz hogy korán kel minden nap, de hát basszus.... hétvégén sincs semmi sosem, de szakítani nem szeretnék vele mert tényleg nagyon szeretem és szerelmes vagyok belé, de egyszerűen annyira bosszantó.....



2023. jan. 7. 02:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
60-asként ezt hetente tudnám nyújtani. Sonst es ist en kamuuuuu
2023. jan. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem a kor függvénye a libidó. Szerintem nem illetek össze. Az neked sem tetszene, ha magára erőltetné a szexet.
2023. jan. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Azt érzem rajta is, hogy szeret... ölelget mindig, homlokpuszit ad idebujik stb, csak ezzel van baj.

Ha nem illenenk össze szerintem akkor ilyenek se lennének.

De a kérdésem inkább arra utalt, hogyan tudnak neki ezt úgy elmondani, hogy ne bántsam meg közben, és emiatt ne legyen vége a dolognak.

2023. jan. 7. 02:53
 4/21 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy egyre csak gyűjtöm magamnak és amikor kifakadok egyszer annak nem jó vége lesz...de mégse állnék így elé, hogy amúgy szexeljünk már többet légyszi, mert kielégítetlen vagyom :D és úgy érzem emiatt sokkal ingerültebb is
2023. jan. 7. 02:58
 5/21 anonim ***** válasza:
99%
Attól hogy más téren össze illetek még a libidótok nem lesz egyforma....máskülönben meg ezt szépen nem lehet mondani. Kinyitod a szádat hogy neked több szexre lenne igényed mert vágysz rá és egyebek. Ha erre sem vagy képes minek neked kapcsolat.
2023. jan. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

Itt nem finomkodhatsz, ez gyakorlatilag nulla. Azon lehet változtatni, ha heti 2 helyett 3-at szeretnél egy kis női praktikával.

Igen, benne van a pakliban a szakítás, de ahogy éltek, az nem normális, ráadásul a magyarázata is lehet instant szakító ok, a legkevesebb, hogy ezzel a kérdéssel megbántod. Mi lesz évek múlva, a tendencia általában csökkenő az évek alatt, akkor rövid úton a soháig juttok el, hogy tudsz vele gyereket tervezni majd?

Vegyél egy nagy levegőt, ő sem hülye, biztosan készül a kérdésre, hogy miért nem szexeltek, ne húzd tovább az időt, hiába szereted, így tönkremész mellette, ráadásul pazarlod az idődet az érzelmeid mellett. Fiatalok vagytok, friss kapcsolat, imádnia, vágynia kellene rád akár naponta többször, biztosan komoly oka van rá, hogy nincs szex, aszexuális, meleg, libidó problémái vannak, merevedési zavar, korai magömlés stb, de egy kapcsolatban nem sunnyoghat erről, akarnia kell ezen változtatni, orvossal kezeltetni, amit csinál az egyáltalán nem mutatja, hogy szeret, tisztel, csak kihasznál, mert elnézel neki bármit.

Gondold ezt át, és ültesd le még ma, hidd el meg fogsz könnyebbülni!

(Majd elmondhatnád, hogy hogy zajlott, szerintem nagyon tanulságos lesz.)

2023. jan. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Na én tuti nem maradnék együtt impotens pasival még így 40 felett sem. Elszúrod a fiatalságodat.
2023. jan. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd a picsbe. Az ilyen kapcsolatnak semmi ertelme
2023. jan. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
1%

25 évesen már szétülte a golyóit, gondold el, mi lesz vele később....

Többek között ezért se kezdj IT-s pistikével.

Az 59 éves melós szomszédom még a 40-es tehenekre is ráizgul, amitől más már elhányná magát.

2023. jan. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
12%

Nem az van inkább, hogy mindketten a másiktól várjátok hogy kezdeményezzen?

Te kezdményzel? Akkor mi történik?

Én azt gyanítom, hogy ő passzív, és tőled várja hogy ezt intézd.


Külsőre történt változás? Kizárt hogy neki más van képben?

2023. jan. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!