Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szólnál a barátodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólnál a barátodnak, hogy használjon dezodort?

Figyelt kérdés

Nem akarok bunkó lenni, szeretem ot, de kicsit izzados tipus, es sajnos neha erezni, en meg nem szeretem az ilyen szagokat. Nem akarom megbantani, hogyan szoljak neki intelligensen, hogy ne bantodjon meg?

Veletek fordult mar elo ilyen? Kicsit kellemetlennek erzem ezt a szituaciot.


2023. jan. 9. 20:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
2. Vagyok, hidd el emiatt nem lesz szerintem vita. Mond meg neki hogy “figyelj szivem, nemtudom észreveszed e vagy sem, de néha érződik rajta az izzadság szag, és ez engem egy picit zavar, szerintem ez könnyen orvosolni lehetne…” ha nekem ezt mondaná a párom én nem sértődnék meg rajta egyébként. :D 24/F
2023. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

En no vagyok, gyarban dolgozok es sajnos a munkavedelmi bakancsban nem szellozik rendesen a labam. Raadaskent nagyon izzados is vagyok, es bizony szolt mar a parom, hogy szivem, csereld ki a talpbetetet/hasznalj mas anyagu zoknit/vegyunk labapolo biszbaszt stb.

En nem sertodtem meg, orultem az oszintesegenek. Hamarosan osszehazasodunk, nalunk nincsen tabu tema. Akik szeretik egymast, azok legyenek kepesek mindenrol beszelni egymassal, ne legyen ciki.

2023. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
Hát én azt szoktam mondani hogy fúj büdös, vagy automatikusan elkezdek rá folyékony szappant tenni. Sajnos ez egy hibám, észre se veszem és mondom hogy fúj, mivel büdös. Sajnos ezt mondtam már zokninál hónaljnál mindennél, nem tudok róla leszokni, pedig szeretem őt. Van aki meg nem érzi az illatokat mert tele megy porral az orra, vagy vegyszerekkel napközben, főleg a férfiaknak. Vagy covidos volt. De én érzem az illatokat, és azt is érzem ha jó illatú, egyből megdicsérem.
2023. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
35%
Szexeltetek már?
2023. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%

Az én párom is izzadós, nagyon is, de nem büdös. Szerintem ha azért valaki odafigyel a tisztálkodásra, akkor megizzadáskor se az a rettenetes bűz veszi körül, ami egy két hetes zoknit.

Noszogasd, ha elég finoman is, akkor úgy.

2023. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
72%

Szivem, fürödj meg, büdös vagy.

Lehet, az együttélés teszi, de az én párom nem sértődik meg, igaz, ritkán van ilyen. Meg lehet szokni a kíméletlen őszinteséget. Sőt, előfordult már fordítva is, és akkor én inkább hálás voltam, mert nem éreztem magamon, hogy izzadt szagom van, viszont nem is szerettem volna büdösen maradni az esti fürdésig.

2023. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!