Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit várhatok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit várhatok egy ilyen kapcsolati formától, akar valamit vagy nem?

Figyelt kérdés

Én 20 vagyok, a Férfi 25 éves. Eleinte ilyen napi szinten emaileztünk (napi 5 kb), utána msneztünk is,de az email megmaradt iylen napi szinten, mikor mennyi lett,mert a munkája miatt néha egésznap bent van.

A múltkor nem írt úgy 4 napig,de összefutottunk msn-en és bocsánatot kért,h nem írt (többször is a beszélgetés során. )

Most megint nem ír, 1,5 hónapja van így a "kapcsolatunk", egyszer az is szóba került,h melyikünk mit akar a másiktól és az volt a válasz,h akár komolyabb kapcsolatot is,de szemelött tartjuk azt is,h lehet a másik nem ír igazat. Szóval bárhogy elsülhet a dolog, most meg megint nem írt 4 napja.De nem kaptam tőle semmi jelet,ha számítana neki a dolog nem írna legalább egy emailt vagy azonnal üzenetet,hogy bocs elfoglalt vagyok vagy akármi?

Vélemény , valaki volt már hasonló cipöben?

Ja, tali még nem volt, mindketten várunk ,

sajnos nagy a távolság :S

Ja, bocs a hosszú szövegtől,de igyekeztem csak a lényeget kiírni.

Puszi a normális válaszokért.

:)


2010. okt. 2. 21:58
 1/7 anonim válasza:
én vagyok mert a barátnömel egy héten csak 2 szer tudunk egyutleni hétvégén én mielot csak irogatunk én mindennap írtam neki és fel is hivtam többször is hogy éreze hogy törödom vele fontos nekem és lehet hogy aki vel teírogatsz már nem hisz bene hogy egyutlesztek találkoztok valahais és inkáb más után néz:S
2010. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne is találkozz az ilyennel. Ha fontos lennél neki, már írt volna. Legalább egy SMS-t. Vagy hazudik, vagy nem nagyon érdekled, esetleg meg akarja tanítani neked, hogy azt csinál, amit szeretne...

Inkább keress valaki mást és ne neten.

Ha találkoznátok, utána jobb lenne, mert látnád, hogy valóban az-e, akinek mondja magát és élőben beszélgethetnétek. De kérdés, van-e értlme, ha ilyen elfoglalt és ennyibe vesz téged?

2010. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2. én is sokat évődök rajta,hogy van-e értelme. Mert úgy gondolom, ahogy az első írta,ha fontos lennék (hiába nem volt több ilyen netes dolgoknál) ,akkor legalább jelezne.

Szóval hagyom a fenébe.

Köszi a válaszokat. pusz

2010. okt. 2. 22:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Addig nincs is értelme azon gondolkozni, hogy lesz-e ebből kapcsolat, amíg nem volt személyes találkozó.

Ha nem értek rá, nem is kell feltétlen minden nap több ímél.

Az viszont igaz, hogy azért akármennyire elfoglalt, 2-3 naponta szánhatna időt arra, hogy pár sort ír neked.

2010. okt. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem ír nem vesz elég komolyan ..szerintem keress olyat aki jobban megérdemel téged és legalább oda figyel rád és odanyom egy sms-t vagy valamit tudod nekem is messze van a barátom Romániába jó esetbe 2 hetenként látom nehéz.. de nagyon jól kitartunk és a család,barátok,rokonok támogatnak..:) és jön majd hozzám meg ugye én is megyek ..nem könnyű de megoldjuk szal nem lehetetlen a távkapcs de ahhoz ugy is kell hozzá állni .. Javaslom hogy ismerkedj :) és majd alakul valahogy..sok szerencsét:)
2010. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát bunkózni akartam volna, de inkább nem. Írnék jó választ, csak ismételném a többieket akkor. Azért kapok puszit?:)
2010. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most nyugodtan írhatod,hogy naív vagyok, sajnos igaz és hamar kezdek szimpatizálni emberekkel.

Amúgy igen ,mindenkinek puszi a válaszokért,

és inkább nézek normálisabb, törödőbb ember után.

:D

2010. okt. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!