Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ilyen testtel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ilyen testtel társ keresési gondja egy nőnek??

Figyelt kérdés
[link]
2023. jan. 11. 16:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Mert kb olyan magasak az igényei, mint a Burj Khalifa.
2023. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

És akinek van, azt is megcsalják.

Hallottad, hogy Shakirát megcsalta a párja, azért mentek szét? És már egy éve tartott a kapcsolat, közben Shakira meg teljesen boldognak érezte magát párja oldalán.

De nemrég olvastam, hogy Kocsis Korinna és párja is szétmentek, és egyedül maradt egy kisbabával.

Aztán mindkettő nő olyan gyönyörű, hogy sorban állnának értük a férfiak.

2023. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem passzolt az exxel.
2023. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Talán ezért:


[link]


Az általad linkelt instafotó nem gyengén utómunkázott tetőtől talpig. Aztán bemennek ezek a csodák egy tévéműsorba és ledől a bálvány. Mint a Fecsó Beája.

2023. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Nyilvan nem azert, mert nem kell senkinek. Valoszinukeg az elvarasaihoz nem talal passzolo partnert. Foleg nem ebben az orszagban.
2023. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Azt nem értem mért kell arab példát hozni??

Nem lenne elég annyi,hogy az igényei az egekben van?

De teljesen jó.


Én amúgy járnék vele!!

2023. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk en ertem :-)
2023. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A kulso megfog, a belso megtart. Ennyi miatt.
2023. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Csak az itteni incelvirágok fixa ideája az, hogy a jó vagy jobb külső az garancia és nekik csakis a külsejük és a fizetésük miatt mondanak nemet a nők. Valójában a párkeresés és találás inkább a jó természeten, a szociális adottságokon sokkal jobban múlik.
2023. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Mert pontosan olyan elvárasai vannak a férfiak felé, mint az inceleknek a nők fele
2023. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!