Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy egyetlen hiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egyetlen hiba miatt már a kukába vagyok dobva + rendőrséggel fenyeget?

Figyelt kérdés

Az exemmel közös megegyezéssel szakítottunk 3 éve.

Én összejöttem mással egy éve.

De az exemmel pár hónapja összefutottunk, és hamar kiderült, hogy még mindig érzünk valamit egymás iránt. Engem elkapott nagyon a hév, és bepróbálkoztam, de azt mondta, hogy ameddig van párom, ne nyúljak hozzá. Azt mondtam, hogy vele szeretnék lenni, és elvarrom a szálakat, szakítok.

Viszont, amint megláttam a barátnőmet, bűntudatom lett és teljesen összezavarodtam. Ezért megkértem a kezét hirtelen felindulásból.

De ez csak egy hónapig tartott, utána végleg szakítottunk.


Azóta újból próbáltam az exemmel beszélni, de amióta megtudta, hogy eljegyeztem mást, nem áll velem szóba, és a legutóbb azt mondta, hogy ha nem szállok le róla, még fel is jelent zaklatásért.


Nem igazságtalan kicsit?

Úgy érzem, át lettem ejtve, hisz miatta szakítottam valakivel, aki tényleg szeretett, neki pedig nem is kellek, és nem is tudja felfogni, hogy emberből vagyok.


2023. jan. 12. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Jól teszi, végre megjott az esze, így jár az aki több vasat tartana a tűzben.

Magadra vess és ha jót akarsz magadnak, akkor szállj le róla és a jövőben ne kövesd el ugyanezt a hibát!

2023. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha túlzó is, a viselkedésedet látva igazságtalannak nem tartom.

Hagyd békén mindkettő nőt végleg.

2023. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem, ez nem igazságtalan. Azt mondtad neki, hogy vele akarsz lenni és szakítasz az akkori barátnőddel, erre eljegyezted őt. Ez nem egy apró hiba és minden szempontból óriási hülyeség volt. Egyrészt nyilván rosszul esett az exednek, hiszen ő addig úgy volt vele, hogy te vele akarsz lenni, közöttetek még mindig van valami és erre eljegyzel valaki mást, ami normál esetben komoly dolog és az elköteleződés egy komolyabb formája. Mondhatjuk úgy is, hogy a szakítás ellenkezőjét tetted. Azt most hagyjuk is, hogy az akkori barátnőddel szemben ez milyen szemét húzás volt.

Teljesen mindegy, hogy egy hónappal később tényleg szakítottál vele, ezek után nem csoda, ha már nem akar veled lenni. Nem ő ejtett át, ha rögtön szakítottál volna, akkor lehetett volna vele valami, de nem így történt. Nehogy még rá akard kenni, hogy ő a rossz. Te voltál hülye, viseld a következményeit. Mindkét lány jobbat érdemel nálad.

2023. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%

Mi volt az az egyetlen hiba? Nem igazán derült ki.


Hol lehet ilyen nőket találni, hogy szakítás után 3 évvel is mindketten éreztek egymás iránt valamit? Ennek ellenére szakítottatok? :D :D Nekem akkor sem ad 2. esélyt a nő, ha azóta is szingli és nem kell senkinek. A könyörgés sem segített.


Igazából nem tudlak sajnálni, bár lehet neked van igazad.

2023. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

"Nem igazságtalan kicsit?"

Nem.


Mindenkinek joga van eldönteni, hogy kivel szeretne járni, és kivel nem. Aki pedig ezt nem tartja tiszteletben, az gyakorlatilag zaklató. Helyes, és normális a cselekedete. Épp az a baj, hogy sajnos vannak, akiket zaklatással rá lehet venni egy kapcsolatra. Becsülöm exedet, hogy ilyen jól kezeli a helyzetet.


Ami pedig téged illet: itt nem egyetlen hibáról van szó, hanem hibák sorozatáról, infantilizmusról, szélsőséges csapongásról, és határozatlanságról. Meg persze hazugságról is. Annak is a legrosszabb fajtájáról, az érzelmi hazugságról.


Már eleve az is visszás dolog, hogy te akkor próbálkozol be valakinél, hogy van barátnőd. Nem tilos beleszeretni másba természetesen. De először zárj le tisztességesen egy kapcsolatot, és utána nyomulj másra.

De ha már rányomultál, akkor nyilván az azt jelenti, hogy a "hivatalos" barátnődet már nem szereted. Legalábbis amit érzel iránta, az sehogy nem szerelem. Ugyanis egy szerelmes ember nem epekedik más iránt, és főleg nem akar szakítani vele.

Ezután pedig jött az érzelmi hazugság, és egyéb jellemhibák. Egyik pillanatban még az exedre vered a lompost, elindulsz szakítani a barátnőddel, aztán meg eljegyzed, aztán meg szakítasz vele. Most nem tudom, hogy ezt féregségnek tituláljam, vagy pusztán totális éretlenségnek, de akárhogy is nézzük: undorító cselekménysor volt ez tőled.

Nem, nem egyetlen hiba. Hanem sok.

És egyébként persze, hogy egy hiba miatt is megutálhat az ember valakit. A hibáknak nem a mennyiségük, hanem a minőségük számít igazán.


De fogd fel ezt tanulópénznek!

Egyébként nem ártana valamilyen önismereti tréningen részt venned. Nem tudom, hány éves vagy, de érzelmileg teljesen éretlen.

2023. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Ezt rossz volt olvasni...

Megérdemled a sorsodat,szerintem szánalmasan viselkedtél!

2023. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
10.742. nap, végre egy nálam is balfszabb pasi.
2023. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Egyetlen hiba? Bírom, amikor egy ilyen panaszkodik a gonosz, szívtelen nőkre, miközben arra nem gondol, hogy a barátnőjének hogy eshetett, mikor eljegyezte majd kidobta.

Egyik nőt sem érdemled meg, te szerencsecsomag.

2023. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Hány anyától van ennyi eszed kérdező?
2023. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Neki csak a siker kellett hogy megkaphatna és szétbarmolja a kapcsolatod. Es nem te.

Elégtételt vett.

2023. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!