Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj, ha ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha ennyire vonz egy nő, miközben kapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés

Egy nagyon rövid, de intenzív kapcsolatunk volt vele, iszonyatosan megfogott nem csak külsőre, hanem az egész személye. Olyan akit nehéz elfelejteni, kicsit káoszos és megfejthetetlen, de nagyon szerethető. Első pillanattól nagyon vonzódtunk egymáshoz, de nem működött a kapcsolat része, mást vártunk volna egy kapcsolatban, túl impulzív mindkettőnk, elég nehéz személyisége van, kicsit talán borderline gyanús…nagyon össze is vesztünk, én eldöntöttem, hogy nem akarok tőle már semmit. Lett barátnőm, szeretem is, vele olyan nyugodtan indult az egész, nem volt olyan nagy vonzalom, de működik a kapcsolat, jól érezzük magunkat együtt.

De azóta is kb. napi szinten “kell” látnom a másik nőt, és csak egyre szexibb lesz, és annyira vonzódom hozzá. Ezt egész jól titkolom, nem is beszélünk, de ha pl. kicsit iszom, akkor azt veszem észre, hogy ösztönből keresem a társaságát, bámulom, van hogy inkább felé terelődnek a gondolataim a barátnőm helyett.



2023. jan. 14. 18:54
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
“Józan fejjel” tudom, hogy barátnőmet szeretem, csak ha kicsit ellazulunk, vagy többet látjuk egymást, akkor tör elő az az érzés nagyon.
2023. jan. 14. 18:55
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Baj és lesz is ebből, ha nem szakitasz a baratnoddel.
2023. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Attól hogy tudatosan el tudod nyomni a fejedben, még nem azt jelenti hogy ez nincs.

Gondolj bele abba, hogy szegény barátnőd mit érezne, ha tudná. Ő jelenleg valószínű azt hiszi hogy a kapcsolata igazi és kerek, ahol ő kb azt kapja vissza amit ad. Ha megtudná hogy ez tulajdonképp kamu, szerinted hogy érezné magát?


Nagyon nem korrekt dolog azért lenni valakivel, mert "ott van", de nem a valódi választásod. Így elveszed tőle az esélyét hogy találjon magának egyet.

2023. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De ha nem “ösztönvezérelt” vagyok, akkor ő a választásom, én döntöttem el, hogy nekem nincs szükségem kapcsolatra azzal a másik nővel, nagyon megbántott.
2023. jan. 14. 19:01
 5/23 A kérdező kommentje:
Valószínűleg lett volna esélyem még a nőnél, de én vetettem véget neki és jöttem össze inkább a barátnőmmel
2023. jan. 14. 19:02
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

De hiába, ha ő utána ácsingózol.

A barátnőd nem szereted, csak vagy vele, mert pont az ellentéte a másiknak, ez nyilvánvaló!

Ha az a nő ad neked zöld utat te megfogod csalni a barátnőd, mint a huzat, mert már most csalod érzelmileg és keresed a másikat, ha iszol.

És ilyesmit nem teszünk senkivel, ha van gerincunk és lelkiismeretünk.

Plusz te is jarhatsz ugyanúgy, vagy jártál és kellene tudnod, hogy milyen szemétség az egész.

A barátnőd megérdemel egy olyan társat, aki szeretni és tisztelni fogja.

Egyáltalán nem is érthető számomra, hogy ha egyszer nem léptél túl a másikon, akkor minek jöttél össze a jelenlegivel.

Légy ember, ne féreg és szakíts a barátnőddel, ez a helyes lépés.

2023. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De azt kihangsúlyoznám, hogy a nőnél szinte biztos, hogy lenne esélyem, ő még keresett is, de én megmondtam neki, hogy nem akarok vele semmiről beszélni, elég volt, lezártam.
2023. jan. 14. 19:12
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Persze...


"De azóta is kb. napi szinten “kell” látnom a másik nőt, és csak egyre szexibb lesz, és annyira vonzódom hozzá. Ezt egész jól titkolom, nem is beszélünk, de ha pl. kicsit iszom, akkor azt veszem észre, hogy ösztönből keresem a társaságát, bámulom, van hogy inkább felé terelődnek a gondolataim a barátnőm helyett. "

2023. jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Jó, az tény, hogy kicsit már dacból sem beszéltem vele, annyira felidegesített.
2023. jan. 14. 19:16
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

Te hülye vagy! :D


Nem az a lényeg, az inkább, hogy keresed és gondolsz rá, vonzodsz hozzá miközben barátnőd van!!!


Szerintem amint szól a másik, hogy gyere te rögvest ugrani fogsz, ha mégse akkor csak az egod miatt, esetleg játszani fogsz vele egy darabig, de beadod a derekad előbb utóbb, úgyhogy ne tagadj le magadnak szart se, csak azért mert megbantott, mert nem vagy rajta túl és a barátnőd ne szívja meg, mert te férfihiúságból, meg mittomen miért nem lépsz a másik felé eddig.

Nőjj fel végre!

2023. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!