Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti tartjátok a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti tartjátok a kapcsolatot/barátságot korábbi szexpartnereitekkel miközben van párotok?

Figyelt kérdés

Van egy srác a barátikörből, akivel néha összejártunk régen. A Páromat ez kicsit zavarja hogy időnként még találkozom vele de nem érzek semmit aziránt a férfi iránt. Csak a párom szeretem. Féfriként ezt hogy élik meg?


28/N



2022. jan. 21. 14:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, mert ilyen dolgokban nem veszek részt.
2022. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen nem.jogosan zavarja. Neked hogy esne, ha fordítva lenne?
2022. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

Nem, senkivel. Még az exekkel sem, akiknek többségével békében váltunk el és kvázi jó maradt a kapcsolat.


Van elég barátom, úgy értem, tényleges barát. Az nekem nem barát, akivel bármilyen formában volt már több is. Az ilyen emberekkel addig tart a dolog, amíg a kapcsolat tart. Ezt nem kell zokon venni, érett emberek felfogják, hogy a volt párjuk új életet kezd utánuk és azzal tesznek jót, ha nincsenek az életükben ott. Nekünk nincsenek gyerekeink, nem indokolja semmi azt, hogy tartsam velük a kapcsolatot. Köszönök nekik, ha látom őket, de nem tölt el jó érzésekkel az, ha az életemben tartom őket. Klassz ember némelyikük, de tartozom annyival magamnak és a leendő/új páromnak is, hogy megkímélem az ilyen helyzetek adta kételyektől. Természetesen fordítva is kizáró ok számomra, ha valaki haverkodik vagy rendszeresen beszélget az exével. Az ex nem erre való. Max emléknek.

2022. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Ki is raknálak ilyenért..mit képzelsz magadról?
2022. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
nekem az egyik exem akart néha találkozni valami közös , többes program kapcsán olyan pasival, akivel korábban dugtak is... már ott sejthettem volna, hogy érzelmi intelligenciája nulla.
2022. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%

"Az nekem nem barát, akivel bármilyen formában volt már több is. Az ilyen emberekkel addig tart a dolog, amíg a kapcsolat tart. Ezt nem kell zokon venni, érett emberek felfogják"


Érett emberek meg éppen azt fogják föl, hogy nem kell örökre eldobnunk valakit, akinek korábban azt mondtuk, hogy örökre vele leszünk. Szerintem pont az az érzelmi éretlenség iskolapéldája, ha valaki annyira nem tud mit kezdeni az exeivel, hogy azokkal nem tart fent jó kapcsolatot.

2022. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

Én az első ilyennél otthagytalak volna.

F

2022. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

6

Érett embereknek nem ér többet az exük, mint az aktuális párjuk nyugalma és önbecsülése.

2022. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%
8! Érett emberek olyan párt választanak, aki hasonlóan gondolkodik, nálam alap "red flag" az "exeimre nem tudok barátként nézni" duma, általában ott be is fejezem az ismerkedést, mert tudom, hogy akkor nem is szeret engem emberként, csak egy beszélő péniszt lát bennem. Ennyi.
2022. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

9

Lehet ezt csűrni-csavarni, a konklúzió ugyanaz: önző vagy, mint a qrvaélet és furfangos magyarázatokkal próbálod magyarázni a szemtelenséged, majd egy határon túl a hűtlenséged. Az összes magadfajta ezt csinálja, elég jól észre lehet már venni azt a szövegelésetekben, hogy az egész maszlag csak egy gaslighting és önnyugtatás mix.

2022. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!