Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a barátnőm viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a barátnőm viselkedése ha elkezd balhézni melletem az utcán egy idegen férfivel mert az megbámulta többször is?

Figyelt kérdés
Pár napja fel-alá mászkált egy 50körüli férfi egy sétányon, engem is megnézett hosszabb ideig meg szerintem mindenkit az utcán. A tekintete kedves volt de egyben fura is, szóval letudtam hogy mentálisan valami nincsen rendben. Ma megint arra sétáltunk és annyi tűnt fel hogy a szemembe nézett hosszabb ideig, de nem is foglalkoztam vele. Aztán megint jött felénk (oda-vissza sétálgatott) és egyszer csak barátnőm elkezdett neki integetni meg balhésan odaszólt hogy mit bámulsz?? A fickó visszaintegetett zavarában és ment tovább. Na most én lecsesztem hogy balhézzon már az utcán ilyen miatt idegen emberekkel, inkább szóljon nekem és majd legközelebb odamegyek normálisan. Olyat vágott a fejemhez hogy legalább ő kiáll magáért. Meg azóta teljesen ellenséges velem. Azt várja hogy menjek oda hozzá, és adjak neki igazat hogy nyugodtan csúfkodjunk az utcán ha valami nem tetszik. Mostanában az is zavarja hogy nem mennek le a járdán az emberek hanem mindig nekünk kell félre húzódni és elkezdte levállalni az embereket ha a mi oldalunkra átjönnek. Tény hogy vannak bunkók, de ez miatt nem fogok levállalni mindenkit aki nem húzódik le a járda másik felére. Értem én hogy zavarja, engem is zavar ha valaki paraszt, de az mégjobban hogy így megvadul, nekem kellemetlen.
2023. jan. 15. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Majd ha egyszer megkéselik megtanulja hogy maradjon csendben. Tul nagy a pofája a semmire.
2023. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Normális-e? Nem tudom, még nem volt sem cigány csajom, sem idegbeteg.
2023. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
A mi környékünkön is vannak ilyen fazonok, én mindig azt gondolom magányosak és kimennek kicsit fürkészni az embereket minden rossz szándék nélkül. Nem szabad bántani őket valószínűleg van elég bajuk, magyarázd ezt el a bnődnek.
2023. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy ez egy elég szar helyzet nőként. Amikor bámulnak, kerülgetnek, nagyon kellemetlen, ráadásul az ilyen random jöttmenteknél kiszámíthatatlan, hogy mi jár a fejükben. Ugyanakkor nem szerencsés beugatni nekik, mert lehet, hogy azzal magam alatt vágom a fát, és ez a patthelyzet idegölő. Én is legszívesebben felkérdezném, de nem a legjobb lépés. Én igyekszem figyemen kívül hagyni őket, amikor velem van a párom, sokkal nyugodtabb vagyok.
2023. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem van azok között valami😂. Előre menekült a barátnőd! Azért bámult az titket!
2023. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, hogy normális-e, de hogy nem okos húzás az biztos.

Nem fél, hogy olyat fog ki, aki leall vele vitázni vagy még rosszabb?

Nagyon bátor, de ráfizethet.

2023. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13%
Lefeküdt a fickóval,aztán bepánikolt, hogy ráköszön vagy mond valami kompromittálót. Főleg, hogy nem is a csajt nézte jobban, hanem téged. Odamennék egyedül a fickóhoz és rákérdeznék.
2023. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!