Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem kaptam ajandekot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kaptam ajandekot a paromtol?

Figyelt kérdés
14 honaposak vagyunk a parommal + 2 honapos🤰👶🏼 Ma volt a szulinapom es azt hittem vett nekem valamit, utalgattam is ra egy ideje, hogy nagyon varom a szulinapomat☺️ De nem kaptam semmit. Ez normalis? A mai ferfiak mar nem szoktak ajandekozni? Ez az elso kapcsolatom szoval nem tudom, mi a normalis ilyenkor, rakerdezzek nala?
2023. jan. 20. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
A baba volt a szulinapi ajandekod
2023. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Istenkém, első kapcsolatban vagy és már terhes?


Nem akarlak elkeseríteni, de lehet nem érdekled (már).

Óriási nagy szemétség, hogy még egy csokit sem kaptál miközben említetted neki többször, hogy lesz, mert oké hogy valaki elfelejti, de másnap azonnal vesz valamit neked(Remélem egyébként, hogy tévedek és holnap kapsz valamit tőle őszintén!).

2023. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
És már gyereketek is van… Mondjátok, hogy a topik kérdéseinek nagy része kamu, mert ez siralmas.
2023. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Ha ezt többször eljátsza akkor nem számíthatsz rá a kicsivel kapcsolatban sem, úgyhogy egyedülálló anya/boldogtalan anya leszel, amit a kicsi is megfog érezni sajnos.

És én a helyedben vagy abortuszra mennék, mert még lehet, vagy ha nem változtat rövid időn belül elhagynám, azt fizesse a gyerektartást! Mert a picinkónak felhőtlen, békés, boldog körülmények kellenek és ő a legfontosabb, nem te, vagy ő.

2023. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Mert nem szeretne megbecsülni, és kimutatni a szeretetét (már ha van).

Én biztosan rákérdeznék, hogy ez mi már, pedig nem vagyok anyagias, de esetetekben vannak riasztó jelek.

Először is tényleg nagy butaság volt első kapcsolatba gyereket vállalni. Ennek nem lesz sírig tartó hűség a vége, ez borítékolható.

A kommunikáció is akadozik. Egyértelmű az írásodból, hogy vártad az ajándékot, szóval szó se volt róla, hogy nem ajándékoztok egymásnak, ami szerintem az egyetlen elfogadható magyarázat lett volna.

Karácsonyra kaptál valamit? Évfordulót ünnepeltétek? Vagy ez általános, hogy szarba sem néz?

2023. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen mind a ketten akartuk a babat azert lesz☺️ Nincs vele sok baj jo a kapcsolatunk, csak neha kicsit butan viselkedik peldaul mondtam neki hogy gombas csirket akarok fozni ahhoz vegye meg hazafele ami kell hat mindent hozott csak csirket nem😆 Szoval lehet csak elfelejtette… Marmint az ajandekot csak, mert amugy felkoszontott.
2023. jan. 20. 21:41
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen nem létezik, hogy elfelejtett venni, hogy ha egyszer szóltál neki hogy lesz és felkoszontott!!!
2023. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
hat ez nagyon gaz, en is pont kismama vagyok es igencsak kiakadnek…. persze te ismered a parod, ha az elozo szulinapod sem telt maskepp akkor kar meglepodni, de en azert elbeszelgetnek vele hogy erdeklem e egyaltalan ha ennyibe nez hogy ott vagy a gyerekevel a hasadban de egy kis jelkepes aprosagot nem tudott venni 😅
2023. jan. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Mert utalgattál rá.
2023. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát lesznek itt még gondok. Nem volt okos dolog egy kvázi ismeretlennel gyereket vállalni.
2023. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!