Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek jogosan vagyok...

Szerintetek jogosan vagyok szomorú, mert nem kaptam ajándékot a páromtól?

Figyelt kérdés
Ez az első karácsonyunk párként, már együtt is élünk. Megbeszéltük, hogy nem lesz nagy pénzszórás és ajándékozás, mert ez az ünnep nem erről szól, de tudta, hogy tőlem kapni fog pár apróságot. Szenteste, mikor együtt volt a család, kijelentette, hogy ő nem vett ám nekem semmit. Először nem is ütött annyira szíven, elterelődött a figyelmem, arra koncentráltam, hogy az én ajándékaim tetsszenek neki. Aztán tegnap már egyre jobban bántani kezdett a dolog, főleg úgy, hogy húgának, anyukájának, de még a nevelő apjának is együtt vettük meg az ajándékot. Tehát igazából csak engem hagyott ki. És egyáltalán nem maga az ajándék, az érték hiányzik, hanem maga a gesztus, a szándék részéről, és a tudat, hogy rám is gondolt, nekem is örömet akart szerezni. Én a kedvenc rágómnak is szívből örültem volna, mert akkor érzem, hogy fontos vagyok neki, odafigyel rám. De így most nagyon rossz érzéseim vannak, és magát a kapcsolatunkat látom kisiklani hosszú távon, ha ilyen apró dolgok sem működnek köztünk az első évben sem...

2021. dec. 26. 05:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Beszélj vele erről. Meglatod, hogy reagál.
2021. dec. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
46%
A férfiak egyszerűbben gonsolkoznak, mint a nők. Azt mondtad neki, hogy ne vegyetek ajándekot, ő nem vett. Felesleges ezt ilyen nőies módon túlmisztifikálni
2021. dec. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem teljesen jogos. A "nem lesz nagy pénzszórás" meg a "nem vettem neked semmit" messze nem ugyanaz a kategória. Persze, "meg lehet ezt beszélni", de én úgy gondolom, ahol egy friss kapcsolatban már "hisztizni" kell egy kis figyelmességért, ott már igazából nincs is miről beszélni.

Vagy elfogadod, hogy ő egy ilyen érzelmi nulla (azért a férfiak között ez messze nem egyedülálló) vagy még idejekorán lelépsz, és keresel valakit, aki odafigyel rád (azért olyan is akad bőven).

2021. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%
Imádom az ilyen putris "családokat" ahol kijelentik, hogy nincs ajándék, mer ő nem vett. Ennek egy oka van, magasról leszarja a párját, annyira sem ismeri, annyira sem tiszteli, hogy tudja minek örül, vagy örömet szerezzen neki. Undorítónak találom az ilyet.
2021. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
29%
Ha megbeszéltétek előre, hogy nem lesz ajándékozás, akkor miért várod el az ajándékot? Ha mondtad volna neki előre, hogy neked ez fontos, akkor biztos vett volna neked valamit. Csak magadat hibáztathatod a helyzetért.
2021. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
5-ös, nem azt beszélték meg, hogy nem lesz ajándékozás, hanem azt, hogy nem lesz nagy pénzszórás.
2021. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
29%

"Megbeszéltük, hogy nem lesz nagy pénzszórás és ajándékozás, mert ez az ünnep nem erről szól"


Aham, persze,nem beszélték meg

2021. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%

7-es, te tényleg ennyire debil vagy?

Az, hogy nem lesz pénzszórás, nem azt jelenti, hogy nem kaphat(ott volna) a kérdező valami jelképes ajándékot a párjától.

2021. dec. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
Ha komolyan gondolta volna, hogy nem erről szól, másnak sem vett volna semmit. Valószínűleg úgy értette, hogy neked nem veszek semmit.
2021. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
66%
Fogyatékos... nem lesz NAGY pénzszórás és NAGY ajándékozás. Nem tudod megkülönböztetni a NAGY szót a NEM szótól? Égeted magad itt 😆😅😆😅😆😅😆
2021. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!